הפינגווין ההומו שבחר להחליף צד

משולש האהבה הבלתי אפשרי באי הפינגווינים: למשך שש שנים חיו בני הזוג הזכרים פפר והארי באידיליה. למרות שהם בני אותו מין, הם הוכיחו כי האהבה חזקה מהכול. אך יום אחד פפר, אסף את מטלטליו ועבר לגור עם לינדה - הפינגווינה מהבית השכן

הזוג חדש: הארי ולינדה (CNN)

הכינו את הממחטות: אתם עומדים לשמוע סיפור שיש בו הכל - שברון לב, אהבה גדולה וילדים קטנים. משולש האהבה של הארי, פפר ולינדה.

אי הפינגווינים בסאן פרנסיסקו הוא ביתם הקט של כ-50 מהחיות הסימפטיות. אך היה זוג אחד שהיה בולט שם יותר מהאחרים: בני הזוג הארי ופפר - שני פינגווינים זכרים שלימדו שהאהבה יכולה לנצח גם בקהילה הגאה.

למשך יותר משש שנים חיו הזוג העליז בחום ואהבה כמו כל זוג אחר. הזוג אף טיפל בביצה שסיפק להם צוות גן החיות כמו כל אב ואם אוהב.

כשהארי פגש את לינדה

אך האידיליה הרומנטית הסתיימה בעונת ההמלטה האחרונה. מערכת היחסים ארוכת השנים נגמרה לה לפתע. ביום אחד, עזב הארי את ביתם המשותף באי ועבר לדירה ליד, שם מתגוררת לה הפינגווינה לינדה.

לינדה חייתה שנים עם בן זוגה פיג, אך כאשר פיג החזיר את נשמתו לבורא, לינדה חזרה לשוק הרווקים-רווקות. זמן קצר אחרי שהארי ולינדה עברו לגוף במשותף, שתי ביצים הגיעו לעולם.

פפר נשאר לבדו, מנסה להתמודד עם עם שיברון הלב והחיים לבד. האם באמת נגמר רומן ארוך השנים עם הארי? פפר התקשה להאמין, אבל כאשר ניסה פעם לבקר את חברו משכבר הימים - הוא זכה למענה אגריסיבי מהזוג החדש. אך לא לדאוג לפפר, הוא יודע כמו שכולנו יודעים, שהחיים - מה לעשות - נמשכים.

ונסיים בשירו של עברי לידר: "וזה תמיד אהבה. וזה תמיד מסובך".