תיעוד: כבאי נפל לתופת - ושרד

כבאי מקליפורניה טיפס על גג בית בוער במהלך הניסיונות להשתלט על שריפה שפרצה במקום. לאחר צעדים ספורים הוא קרס לתוך הבית, מה שהוביל להתפרצות של כדור אש ענק מתוך המבנה. כך זה נראה

כבאי מקליפורניה מאושפז במצב קריטי לאחר שנפל לתוך בית בוער בעיר פרנסו בקליפורניה, בשעה שניסה להילחם בלהבות שאחזו במבנה. בסרטון שצילם עובר אורח במהלך ניסיונות הכיבוי, נראה הכבאי מטפס על גג מוסך הבית, לאחר שהוזעקו למקום 11 צוותי כיבוי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בווידאו ניתן לראות כיצד לאחר מספר צעדים על הגג נבלע הכבאי ונופל לבית, כשכדור אש ענק פורץ מתוך החור שנפער, לקול צעקות האימה של תושבי השכונה. מיד אחרי הצעקות של השכנים, ניתן לשמוע את אחד הכבאים צועק: "תגיעו לשם, תוציאו אותו!".

"זה הפך לסיוט כשגג המוסך התמוטט והכבאי נפל ללב השריפה", אמר כתב רשת KFSN שדיווח על האירוע. אחד הכבאים בשם חוזה רייס פרץ למוסך עם גרזן. הכבאי נאבק בתוך המוסך במשך שלוש דקות לפני שחבריו הצליחו למשוך אותו מהתופת.

בווידאו שפורסם באתר KFSN מתועדים אנשי הכיבוי מפשיטים את הכבאי, שבאורח פלא הצליח לשרוד את הנפילה, ושופכים עליו מים. פרמדיקים מיהרו להוביל אותו למרכז רפואי. ראש צוות הכבאים סיפר כי לעובד שנפגע יש ותק של 25 שנה במחלקה.

על פי הדיווח האחרון מקליפורניה, הכבאי עבר ניתוח והוא סובל מכוויות בין 60% עד 70% מגופו. "אין ספק בלבי שזהו אחד העובדים המאומנים ביותר שלנו", אמר חברו של הכבאי לתחנה. "התאמנתי איתו, יש לו הרבה ניסיון וידע, לראות מישהו כמוהו שסובל מהפציעות הללו זה מזיק למשפחת כיבוי האש שלנו".