טיסות מיוחדות לבעלי חיים בלבד

איך לא חשבו על זה קודם? חברת תעופה אמריקנית מטיסה אך ורק חיות מחמד. הבעלים משאירים אותם בידי הדיילים המסורים, והם מגיעים לבדם ליעד. רק על הדיוטיפרי הם מדלגים

הוא אוכל איתך, ישן איתך, מקבל את פניך בשובך הביתה - אין גבול לאהבה שמקבלים ממנו. לא מדובר במאהב לטיני, אלא בחיית המחמד. אנשים שמגדלים חיית מחמד מכירים את ההרגשה והחיבה שמתפתחת ליצורים הקטנטנים. סיטואציה קשה במיוחד מתרחשת כשצריך להרדים את החיה האהובה בזמן טיסה.

זו בדיוק הסיבה שהביאה בני זוג מסן פרנסיסקו למצוא פיתרון ייחודי לכלבתם האהובה זואי. "עברנו דירה מאזור מפרץ סן פרנסיסקו לפלורידה והיינו חייבים לשים אותה יחד עם המזוודות - זו הייתה הדרך היחידה להוביל אותה", הסבירו.

בעקבות המצב החליטו בני הזוג לנסות ולארגן טיסה מיוחדת לבעלי החיים כך שיוכלו לנסוע בחלק הנוסעים ולא בתא המטען. ההליך הסתבר כפשוט מאוד: משאירים את חיית המחמד באחד מדלפקי החברה בשדה התעופה, ודייל מיוחד של החברה דואג לך, או יותר נכון לחיית המחמד שלכם.

"הדיילים שלנו מוסמכים לטפל בבעלי חיים ויש להם ניסיון של שנים בטיפול בחיות", מסביר עובד החברה ומבטיח שבעלי החיות יכולים לטוס בנחת. "הם בודקים את שלומן של החיות בכל 15 דקות ומוודאים שהכל בסדר".

הבעיה היחידה שבה נתקלים עובדי החברה היא כשהם מנסים להסביר לאנשים אחרים במה הם עובדים. "אנשים שואלים אותי במה אני עובד, ואני צריך להסביר להם", מספר הבעלים וטייס בחברה. "כשהם מבינים במה מדובר, כולם אומרים שזה באמת רעיון טוב".

עוד כמה חיות שהתארחו אצלנו:

הבריחה הנועזת של האורנג אוטנג

הכבשה על כסא הגלגלים

מה גורם לחתולים להיצמד למסך

אירן: הכירו את החרק ששרד

ארה"ב: הכירו את החרק שלא שרד

גורת הפנדה שמשגעת את תאילנד

התקשרה למשטרה: "האוגר שלי ברח"

מי הכלב המכוער בעולם?

הקוף שהטיל את מימיו על מנהיג זמביה

הכירו את הקרפד הביוני