לונדון: קפיצת המוות מעל התמזה

יש דרכים רבות לחצות את התמזה, אבל לעופף באוויר היא כנראה לא הדרך הכי מומלצת. אופנוען אוסטרלי החליט לחצות את הנהר הלונדוני על אופנוע, באוויר, הפוך. אחרי הקפיצה מסמרת השיער הוא אמר לעיתונאים: " זו הרגשה מדהימה לעופף. אומרים שאני משוגע. אז מה?"

נעבור את הגשר כשנגיע אליו? מתברר שיש כאלה שמעדיפים דווקא לקפוץ. אוסטרלי בן 27 מצא דרך לא שגרתית לחצות את נהר התמזה בלונדון: סלטה עם האופנוע משני צידיו של גשר המצודה בבירת אנגליה.

הלהטוטן האוסטרלי חסר המעצורים, רובי מדיסון, אפילו הרים את הידיים מהכידון במהלך הקפיצה שנודעת בשם המפחיד "קפיצת המוות", מהצד הצפוני לצד הדרומי.

"אנשים אומרים שאני משוגע"

מדיסון סיפר שהוא מתכנן להדהים את העולם. בפעם הראשונה הוא קיפץ עם האופנוע בין הגגות בלאס וגאס בערב הסילבסטר לפני שבעה חודשים. היום הוא אומר: "אנשים אומרים שאני משוגע, אבל כל מה שאני רוצה זה למתוח את הגבולות של הספורט שלי. אני אוהב את האתגרים האלו".

אחרי הקפיצה המדהימה אמר האופנוען המשוגע לעיתונאים: "זו הרגשה מדהימה לעופף בין שני המגדלים ומעבר לתמזה, היינו צריכים לתזמן הכל - עד לשנייה האחרונה". מדיסון סיכם: "יש כל כך הרבה משתנים שצריך לקחת בחשבון - אבל עשינו את זה".