כמה חולצות אפשר להלביש על בנאדם אחד?

שני אחים בארה"ב פתחו חנות הדפסת חולצות - אבל הקהל לא בא. בתגובה הם יצאו לקמפיין "תפור למידתם" וניסו לשבור את שיא גינס בלבישת חולצות טי, שעומד על לא פחות מ-227 חולצות. היעד אומנם לא הושג, אבל בספטמבר מתכננים השניים להסתער שוב על המטרה

מדובר בפעולה שגרתית שרובנו עושים כל בוקר מדי יום - קמים ומתלבשים. אבל מה היה קורה אם הייתם צריכים ללבוש 200 חולצות אחת על השנייה - מבלי להתפשט?

האחים ריאן וטרוויס גויר ממינסוטה, ארה"ב, ניסו לחשוב כיצד יוכלו לפרסם את החברה להדפסת חולצות שבבעלותם. וכמו ברוב המקרים, הם גילו שהפתרון ממש מתחת לאף. "אנחנו מדפיסים חולצות, אז למה שלא לערוך תחרות הקשורה לחולצות", הבזיק הרעיון במוחם של השניים. "זה פשוט מושלם".

המטרה: 227 חולצות על גוף אחד

בדיקה קצרה העלתה כי שיא גינס בלבישת מספר החולצות הרב ביותר נקבע בשנת 2007, והוא שייך לבחור שוודי שעטה על עצמו לא פחות מ-227 חולצות. "חשבנו שאנחנו יכולים להחזיק בשיא הזה הרבה יותר משנתיים", הסבירו האחים. "לא מדובר במשימה בקנה מידה קטן, והאסטרטגיה היא המפתח".

ככל שמימדיו של ראיין הלכו ותפחו, כך גדל קהל המעריצים של השניים. טראוויס הנאמן המשיך למתוח ולמשוך חולצה אחת אחר השנייה על אחיו, עד שזה התפקע ונשבר. למרות האכזבה, מבטיחים השניים כי דבר לא ימנע מהם לשבור את השיא. "ננסה שוב בספטמבר", הצהיר ריאן, "כשקר יותר".

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?