הסיליקון לא נופל רחוק מהעץ

שנטל מרשל הבריטית הבינה שכבר לא מספיק לצאת למסעות קניות ולרכל על בנים, והחליטה להעמיק את הקשר עם בנותיה - אולי אפילו להעמיק מאוד. האם בת ה-50 עברה יחד עם 4 הצעירות סדרת ניתוחים פלסטיים להגדל החזה בשווי של 40 אלף פאונד. כעת מתגאה החמישייה בתואר: המשפחה המנותחת ביותר בממלכה

יופי של משפחה (the mirror)

ברוכים הבאים לבית משפחת סיליקון: אם בריטית וארבע בנותיה עברו יחדיו תשעה ניתוחים פלסטיים להגדלת החזה בשווי של 40 אלף פאונד.

מלבד התוספת החדשה והמבטים מכל עבר, יכולות הבנות להתגאות גם בתואר מחמיא נוסף: המשפחה שעברה הכי הרבה ניתוחי חזה בכל רחבי הממלכה הבריטית. עם זאת, סביר להניח שהן לא יזכו בקרוב לברכה מחממת לב מהוד מלכותה המלכה.

בזמן שרוב האמהות נהנות לערוך מסעות קניות יחד עם בנותיהן, החליטה שנטל מרשל בת ה-50 על דרך יוצאת דופן לחגוג את הקשר עם דור העתיד, שכוללת כמה איזמלים, הררי סיליקון וחזיות בגודל GG.

האם הגאה: "שדיים בצורת בקבוקי חלב"

עכשיו צועדת האם הגאה יחד עם בנותיה, שהצעירה בהן חגגה לאחרונה 18, ומספרת לכל מי שמעוניין על ההחלטה ששינתה את התא המשפחתי. "לידת תשעה ילדים גרמה לשדיים שלי להיראות כמו בקבוקי חלב", הסבירה שנטל ל"מירור" הבריטי.

הבנות הנרגשות סיפרו כי אמא שלהן היא זו שהיוותה עבורן השראה לצעד מרחיק הלכת. שתיים מהן אף עברו את ההליך הרפואי באותו היום ובאותו מרכז בו נותחה אמן. "אף פעם אי אפשר היה לטעות בדימיון המשפחתי, אבל עכשיו יש לנו גם את החזה התואם", משוויצה כעת שנטל.