נער בריטי נשאב למערכת מים - ומת

ניית'ן קלארק רצה למצוא את המשקפת שלו, שנפלה בין סורגי המתכת שמכסים את מערכת המים בתחתית הבריכה - ונשאב פנימה. עובדי פארק המים לא הגיבו לקריאות העזרה של המשפחה במשך כחצי שעה, ולניית'ן כבר לא היה סיכוי. לבסוף חילצו את גופתו דרך חדר המשאבות של פארק המים

המכסה הקטלני בפארק המים (the sun)

נער בריטי נהרג היום בתאונה מחרידה בפארק מים בתאילנד, לאחר שניסה לאתר את המשקפת שלו, שנפלה למערכת המים. הוא פתח את מכסה המערכת בתחתית הבריכה, נשאב פנימה - הגופה אותרה לבסוף בחדר המשאבות של האתר.

התאונה הטרגית אירעה בפארק המים "פטאייה", כ-136 ק"מ מזרחית לבנגקוק. הנער ניית'ן קלארק אמר לאחיו כי הוא הולך למצוא את המשקפת שלו, שנפלה בין סורגי מתכת שנמצאים בבריכה, ונכנס לתעלה - זו הפעם האחרונה שמישהו ראה אותו בחיים.

לצוות הפארק לקח יותר מחצי שעה, לטענת בני המשפחה, להגיב לקריאותיהם לעזרה. כשלבסוף הגיעה העזרה, פתחו המהנדסים משאבה עוצמתית בחדר המשאבות של הפארק וגופתו של ניית'ן נפלטה החוצה.

ג'ים קלארק, אביו של הנער שעובד באופן אירוני כמהנדס תעלות, צלל מיד לאחר שבנו נעלם וניסה להציל אותו אך לא הצליח לאתרו. האב נתקל לדבריו ברשלנות נוספת מצד עובדי הפארק, כשאחד מהם צילם את גופת בנו על הרצפה בחדר המשאבות. הוא לא היסס - והכה את הצלם.

לאחר התקרית ניגשו השוטרים התאילנדים אל האב הכואב - ודרשו ממנו לשלם פיצוי בסך 12 אלף באט, כמעט 1,400 שקלים. "השומרים לא האמינו לנו", אמר ג'ים לעיתון ה"סאן". "כשלבסוף הכרחתי אותם לעשות משהו הם הלכו לחדר המשאבות, פתחו פתח, וגופתו של בני יצאה החוצה".