סערה בבריטניה: 6 שחקני פרמייר-ליג חוששים שנדבקו באיידס

שישה כוכבי כדורגל בריטים עשו כנראה את הטעות של חייהם, לאחר שקיימו יחסי מין עם אוהדת אחת - שגילתה לאחר מכן כי היא נשאית איידס. הצעירה המודאגת הודיעה מיד לכל בני זוגה על הנגיף, אבל עכשיו 6 בעלי קריירות מהליגה האנגלית הבכירה "המודעים היטב לשערורייה שהם בישלו" - מחכים בחשש לתוצאות הבדיקות

מי נפל ברשת של האוהדת הבריטית? (רויטרס)

שערוריית מין עסיסית חדשה מסעירה את בריטניה: שישה שחקני כדורגל - כולם כוכבי הפרמייר-ליג, ליגת הכדורגל הבריטית הבכירה, עלולים לקבל בימים הקרובים בשורת איוב של ממש. השישה ממתינים לתוצאות בדיקת האיידס שלהם - אחרי שכולם שכבו עם אותה בחורה, שהתבררה כחולת איידס.

על פי הדיווח היום בעיתון ה"סאן" הבריטי, ששת השחקנים ש'חגגו' על הצעירה, אוהדת כדורגל מושבעת בשנות ה-20 לחייה, גילו בימים האחרונים כי היא נשאית של נגיף ה-HIV. הצעירה עצמה, לדבריה, גילתה שהיא נבדקה במחלה רק אחרי שקיימה יחסי מים עם הכדורגלנים.

השחקנים מעדיפים להישאר בעילום שם

ששת שחקני הכדורגל המשחקים בשלושה מועדונים שונים נשארים בשלב זה בעילום שם, מסיבות משפטיות ברורות. מקור חסוי אמר היום ל"סאן": "כולם שקועים עכשיו בדאגה. הם כולם מודעים היטב לשערורייה שהם בישלו, אף אחד מהם עדיין לא הודיע למשפחתו על האירוע - מסיבות ברורות, ברור שהם יסיימו את הקריירה שלהם אם הם יתגלו כנשאים של הנגיף", אמר והוסיף: "זו ממש פצצה מתקתקת".

על פי הדיווח, הנשאית פגשה את השחקנים דרך בן זוגה. אחרי שהיא נפרדה ממנו, היא יצאה ל"מסע" במסגרתו היא שכבה עם כוכבי הכדורגל לאורך כמה חודשים. הנערה גילתה שהיא נשאית של נגיף ה-HIV רק לאחר שבן זוגה חידש עימה את הקשר ודרש ממנה לעבור את הבדיקה.

לזכותה של הצעירה ניתן לומר כי מיד לאחר שהיא קיבלה את הבשורה המרה, היא התקשרה לכל שותפיה למיטה והודיעה להם כי היא נושאת את הנגיף הקטלני.