בתו של ג'קסון ממשיכה לרגש את העולם

3 ימים בלבד חלפו, ומליוני בני אדם כבר צפו בנאומה המרגש של פאריס הקטנה, שלא הצליחה לעצור את הדמעות ונפרדה בכאב מאביה. רק באתר "יוטיוב" צפו בקטע כמעט ארבעה מליון בני אדם. צפו בדברים המרגשים

שלושה ימים חלפו בלבד מהלווייתו של מלך הפופ מייקל ג'קסון, אך הגולשים ברשת עדיין לא נרגעים מדבריה המרגשים של פריס, בתו של מייקל, בטקס האשכבה.

במהלך הטקס המרגש, בו נשאו דברים "טובי אנשיה" של הוליווד, עלתה לבמה גם פאריס, ומרוב התרגשות הסתפקה באומרה למייקל: "היית האבא הכי טוב בעולם. אני אוהבת אותך, אבא". דבריה לא הותירו עין אחת יבשה באולם.

ברשתות שיתוף הקבצים וקטעי הווידאו שבר נאומה הקצר של פאריס שיאי צפיות - באופן יחסי לזמן הקצר שהוא ברשת. רק באתר "יוטיוב" צפו בקטע כמעט ארבעה מליון בני אדם. וזה מבלי לחשב את יתר הקטעים מהטקס (הארוכים יותר) בהם שולב גם נאומה של פאריס.

השידור החי במלואו - באתר

רק 17 אלף ו-500 בני מזל נכנסו לאולם ה"סטייפלס" בלוס אנג'לס, אך עוד מאות אלפים, 250 אלף על פי הערכת המשטרה המקומית, הגיעו לרחבת האולם בתקווה להשיג את ה"כרטיס המוזהב" הנכסף.

כאן בחדשות 2 באינטרנט העברנו שידור חי ורציף מטקס הזיכרון המרכזי שנערך הלילה, וגם מטקסי הזיכרון האלטרנטיביים שנערכו כאן בישראל.

מאולפן חדשות 2 באינטרנט ניצח על השידור יוצא הדופן עמית ולדמן, כתב חדשות 2 באינטרנט, בשיתוף מעריצים של ג'קסון הפעילים בפורום אתר תפוז. במהלך השידור שולבו גם תגובות הגולשים שעלו באתר "טוויטר".

הווידאופדיה: מייקל ג'קסון

 

צפו בטקס ההלוויה במלואו

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?