סקנדלים, שערוריות מין - נדמה שדבר לא מפריע לפסגת ה-G8

זו הפסגה השלישית שמארח ראש ממשלת איטליה וגם הפעם הוא לא נותן לסקנדלים להפריע לו. פרשיית נערת הליווי, החרם של אשת הממשלה הצרפתי, וגם באן קי מון שזעם על התעלמות המנהיגים מאיכות הסביבה - לא יהרסו את המסיבה של סילביו

סילביו ברלוסקוני, ראש ממשלת איטליה שמארח את פסגת הג'י 8, נחשב לאחת הדמויות הצבעוניות ביותר מבין המנהיגים שמשתתפים בוועידה.

לפוליטיקה הוא הגיע בכלל מעסקי הבידור לאחר שהשתלט על מועדון הכדורגל היוקרתי מילאן, ונדמה שגם באירוע הדיפלומטי הזה הוא דואג יותר להצגה ולאווירה, בזמן ששאר המנהיגים עסוקים באיכות הסביבה.

זו הפסגה השלישית שברלוסקוני מארח וגם הפעם הוא לא נותן לסקנדלים להפריע לו. לא מזמן התפרסם בזכות פטריציה דדריו, אותה נערת ליווי שלפי הדיווחים בילתה עם ברלוסקוני ערב לוהט בווילה יוקרתית.
בראיון לסי אן אן אמרה דדריו שראש הממשלה האיטלקי שילם לה בעבר עבור סקס. "אני מרגישה שאני היחידה שאומרת דברים שאף אישה אחרת לא מעזה לספר", אמרה דדריו. ברלוסקוני מתייחס לנושא בביטול וכמובן מכחיש הכל - בחיוך.

פרטי הפרשה ידועים לאיטלקים, גם האורחים מכירים את סלביו, אבל מלבד קרלה ברוני, שבחרה להחרים את הביקור, איש לא מתרגש - להיפך. בעלה, נשיא צרפת, מעולם לא נראה כל כך חופשי ומאושר. רגע אחרי שמזכ"ל האו"ם באן קי מון זעם על המנהיגים שהעולם לא עושה די כדי להגן על כדור הארץ, ניקולא סרקוזי קיבל דגדוגים מענגים מקנצלרית גרמניה ונשיא ארצות הברית.

לא ברור אילו החלטות ייצאו מהוועידה הנוכחית, אבל תסמכו על ברלוסקוני - עבור המנהיגים זו ההצגה הטובה ביותר.

סיקור מיוחד - חייו הלוהטים של סילביו ברלוסקוני

לגברת סילביו ברלוסקוני נמאס מהפלרטטנות של בעלה

אחוזת הפלייבוי של ברלוסקוני

ראש ממשלת צ'כיה לשעבר מתגלה במערומיו

האם ברלוסקוני שילם לנערות ליווי?

הוותיקן נגד ברלוסקוני