מי אמר שחתולים לא רואים עקרות בית נואשות?

בבית המחסה לחתולים בקליפורניה גילו תופעה מעניינת: החתולים מתקבצים סביב המסך ומתרכזים בתכניות. טוב, תפסתם אותנו, הם לא באמת עוקבים אחרי עקרות הבית האמריקניות, אבל יש בכל זאת משהו שמושך אותם

חתולים שנמצאים ברחוב צריכים הרבה מזון וחיבה, אבל מפעילי בית המחסה באלק גרוב שבקליפורניה, ארה"ב, טוענים שבעלי החיים שננטשו צריכים יותר. מבחינתם יותר זה כולל טלוויזיה.

"שמנו לב לזה יום אחד כשנכנסנו לחדר והחתולים היו מסביב לטלוויזיה", סיפרו המתנדבים בבית המחסה. לטענתם, לא החום של המכשיר הוא שמשך אותם למרקע. "החתולים באמת צפו בשידור", התעקשו.

אחת מהמתנדבות טוענת שהתכנית האהובה על המגרגרים היא "עקרות בית נואשות", לא בגלל ההומור או הדמויות - מה שמושך את תשומת הלב החתולית הוא שילוב הצבעים.

בליגה האמריקנית למען בעלי חיים טוענים שהטלוויזיה היא כלי שיקום אמיתי לחיות. "זה מסייע לחיות שעברו התעללות להתרגל מחדש לאנשים סביבם כשהאנשים בבית צופים בטלוויזיה", מסבירים בליגה. "הם נרגעים ובעלי החיים רוצים להתקרב. זה עובד ממש טוב".

אנשי הליגה ראו את הנפלאות שהמכשיר עושה לבעלי החיים ויצאו בבקשה לתרומות של טלוויזיות. עכשיו יש להם שבעה מקלטים שונים - אחד בכל חדר, וכך החתולים כבר לא רבים על השלט.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו