סין: תמונות דרמטיות מחילוץ פעוטה

צלם של סוכנות "רויטרס" הצליח לצלם תמונות ממבצע חילוץ דרמטי: מובטל סיני מסומם איים להתאבד תוך כדי הנפת בתו מחלון הקומה השמינית במחוז סצ'ואן. אחרי ניסיונות שכנוע כושלים, איש כוחות הכיבוי הצליח להגיע לפעוטה מחלון מקביל ולהוביל את האב הנואש למעצר

הו בינג'ון ,מובטל סיני בן 34 מהעיר צינגדו בחבל סצ'ואן, איים שהוא עומד להתאבד וכדי להבהיר את כוונותיו, הוא נופף בבתו בת השנתיים מחלון דירה בקומה שמינית. אישתו של הו אמרה למשטרה שהיא התווכחה עמו בשעות הבוקר, ראתה אותו נוטל סמים או תרופות ואחר כך הוא "פשוט השתגע ואיים להתאבד".

כוחות משטרה ניסו במשך שלוש שעות להגיע להו וקראו לו להכניס את הפעוטה בחזרה לדירה - אבל לשווא. הילדה בכתה בבהלה, אבל האב לא גילה סימני רחמים.

כבאי אמיץ בן 22 במדי צבא השתחל לכיוון הילדה מחלון דירת השכנים ולאחר מאבק, הצליח לחלץ את הפעוטה. הגבר המובטל, המסומם והמיואש לא ויתר וניסה להמשיך ולהיאבק בכבאי, מאבק שנמשך עד ששוטר נוסף נכנס לדירתו של הו ומשך אותו הרחק מהחלון. צלם סוכנות הידיעות "רויטרס" תפס את רגע החילוץ נדיר, פריים אחר פריים.

הוא נעצר ועל פי הדיווח מסין, כשהובהל לניידת המשטרה, ההמון התנפל עליו באגרופים בגלל מה שעולל לפעוטה. למרבה המזל, הפעוטה לא סבלה בפגיעות בגופה, אך לא ברור מה חוויה כזו עושה לנפשה של הילדה. 

הווידאופדיה: ברק אובמה

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו