טוב רק באיומים: החרק שיצא בחיים

הטלוויזיה האירנית הממלכתית שידרה נאום של הנשיא ובעיצומו חרק מחתרתי, אנטי ממסדי, הטריד את מנוחת הנשיא. נסיונותיו של אחמדינג'אד לחסל את החרק עלו בתוהו. הוא אפילו לא היה בכיוון. הנשיא האמריקני דווקא הצליח בעבר לעשות את זה כמו שצריך. מצאו את ההבדלים

מה שלא הצליחו לעשות אלפי תומכי מוסאווי, הצליח לעשות חומייני אחד. ולא מדובר במנהיג המהפכה האיסלאמית. מדובר בחרק אירני עצום שהצליח להטריד את מנוחתו של הנשיא, מחמוד אחמדינג'אד.

הדרמה התרחשה לעיני המצלמות. הטלוויזיה האירנית שידרה אמש בשידור ישיר נאום של הנשיא המרוצה. לפתע, חרק פרסי בעל מימדים של ציפור קטנה הסתער על מנהיג הגרעין. בחושבו כי מדובר בלא אחר מאשר מזל"ט ציוני במשימת חיסול, ניסה אחמדינג'אד לסלק אותו. אך ללא הועיל. החומייני היה זריז וחכם והתחמק באלגנטיות.

בישראל יכולים להיות מרוצים. אם אחמדינג'אד כשל בניסיונותיו לפגוע בחרק בגודל של מטוס, מה הסיכויים שלו לפגוע בארצנו הקטנטונת בטיל גרעיני?!

אחמדינג'אד גילה עתה כי יש לו אינטרס נוסף להתקרב לארצות הברית: ללמוד מהנשיא האמריקני ברק אובמה איך לעשות את זה כמו שצריך. שכן, כאשר היה זה אובמה שהוטרד על ידי זבוב אנטי ממסדי, הצליח הנשיא לחסל את הפולש במכה אחת נחרצת. "מרשים, הא?", חייך אובמה. "תפסתי את הממזר".

מיאגי מהסרט "קרטה קיד" אמר פעם שגבר שיכול לחסל זבוב עם צ'ופ סטיקס יכול להשיג כל דבר. אובמה כבר אמר "כן אנו יכולים". הנשיא האירני אפילו לא היה בכיוון.

הווידאופדיה: ברק אובמה

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו