האופניים שיעקפו את ה-BMW שלכם

אם טיילתם לאחרונה בברלין והבחנתם ברכב דו גלגלי מוזר, אין צורך להיבהל: זה לא אתם זה ה-E-ROCKET. קבלו הצצה מיוחדת למילה האחרונה בעולם המדוושים

חדשות טובות לחובבי האופניים: אם נמאס לכם מהמבטים המזלזלים של הנהגים בכביש, כעת יש לכם הזדמנות להתנקם. הכירו את ה-E-ROCKET - הרכב הדו גלגלי שמופעל באמצעות כוח המנוע והרגליים בו זמנית.

אם תגיעו בזמן הקרוב לברלין, העיר בה האופניים שולטות בכל חלקה, תוכלו גם אתם לשזוף את עיניכם בחידוש המהפכני בעולם המדוושים. ה- E-ROCKET מסוגל להאיץ בקלות ולהגיע עד למהירות של 70 קמ"ש. בנסיעה בתוך העיר, הוא אפילו משאיר מאחור אפילו את ה-BMW הכי מרשימה. כל מה שצריך לעשות הוא להטעין את המצבר, ובמשך ארבע שעות שלמות תוכלו לדהור בגאווה ברחבי העיר.

הרעיון לשלב בין אופניים לאופנוע נולד, תתפלאו, לאו דווקא במעבדות של יצרני הרכב הגדולות, אלא בסביבה סטרילית הרבה פחות. לפני חמש שנים התחיל סטפן גולאס לעבוד על חלומו הממונע בסדנה שהוקמה בלב מגרש גרוטאות. לא כל כך מפתיע, בהתחשב בעובדה שאת גוגל פיתחו שני חברים בתוך מוסך מוזנח.

מוזר, אבל הרבה לפנייך

"בהתחלה זה בעייתי אבל במהרה תפסתי את הרעיון", דיווחה דיאנה מגני, כתבת ה-CNN שנשלחה לבדוק את הדבר הבא בעולם התחבורה. "כאשר מפדלים המצבר נטען ומניע את הגלגל האחורי. הכוח החשמלי מכפיל את המאמץ שאתה משקיע ומספק אפשרות להגיע למהירות גבוהה", הוסיפה.

על מנת ליהנות מהתענוג, תיאלצו להיפרד כרגע מ-40 אלף דולר. אך טיפ קטן לאלה מבינינו הגרים בציון: אל תזרקו עדיין את האופניים הישנות - הפלא על שני הגלגלים טרם הגיע לישראל.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו