צפו בגרושתו של ג'קסון מאיימת על הצלמים

דבי רו, גרושתו ואם חלק מילדיו של מלך הפופ המנוח, לא תגיע היום לאירוע המרכזי לזכרו של ג'קסון ב"סטייפלס סנטר", יחד עם כל המשפחה. הצלמים שעקבו אחריה היום קיבלו איומים במקום תגובה: "אתה מוכן שאני אבעט לך בתחת?!", צעקה רו על אחד הצלמים. לא נגענו

אמנם מאות אלפים כבר נמצאים מחוץ ל"סטייפלס סנטר" בלוס אנג'לס ומתכוננים להופעת הפרידה ממייקל ג'קסון, שם כנראה גם יוצג ארונו של מלך הפופ המנוח, אך מי שלא תהיה שם היא גרושתו ואם ילדיו, דבי רו. כאן בחדשות 2 באינטרנט אנו מעבירים שידור ישיר ורציף מלוס אנג'לס.

הפפראצי שעקבו היום אחר רו וניסו לברר את פשר ההיעדרות זכו לתגובות צוננות, בלשון המעטה. "דבי, את מוכנה להילחם על הילדים שלך?", שאל אחד הצלמים. "אל תיגע בי!", צועקת רו בחזרה. "אף אחד לא נגע בך", משיב הצלם.

"אתה נגעת בי כרגע. אל תעשה את זה!", ממשיכה רו לצעוק למצלמה, כשהיא בדרכה למכוניתה. "את מוכנה להילחם על הילדים שלך?", ממשיך הצלם ושואל. "אתה מוכן שאני אבעט לך בתחת?! אל תיגע בי!", צורחת רו ונכנסת למכוניתה.

מאחורי הקלעים ניצב האינטרס הכלכלי

העיתונאים שנמצאים בלוס אנג'לס ומסקרים את טקסי הזיכרון נתקלים בימים האחרונים במסתורין רב שאופף גם את ההופעה הגדולה ב"סטייפלס" וגם את טקס הזיכרון המשפחתי. ההערכות הן שמאחורי סיפור מותו של ג'קסון כבר התחילו המלחמות על הירושה - והן גורמות לבלבול ולמסרים הכפולים.

מי שיזכה בירושה הזו, יזכה גם להכנסות נאות מאוד במשך הרבה מאוד שנים, ולכן יש לכל דבר שעושים אחרי מותו השלכות כלכליות מרחיקות לכת. חוץ מבני המשפחה, מאחורי האירועים עומדות גם מספר סוללות של עורכי דין ממולחים שמושכים בחוטים. 

כתבות נוספות בנושא:

מיוחד: רוח הרפאים של מייקל חזרה לבקר

צילומים נדירים מהחקירה של ג'קסון ב-1996: "אני לא הומו, אני שחור גאה"

מלכת הפופ עושה כבוד למלך הפופ

שיחת הטלפון למשטרה: "הוא לא נושם!"

המלך מת - האגדה רק מתחילה

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו