שגעת "כרטיסי הזהב" באל.איי: מאות אלפים מחוץ ל"סטייפלס סנטר"

כשעומדים בשעות אלה מחוץ ל"סטייפלס סנטר" בלוס אנג'לס, לכמה רגעים אפשר לשכוח שמדובר בטקס זיכרון לאדם שעבר לא מעט בחייו, ומת בטרם עת. מאות אלפים מתרכזים מחוץ לאולם הענק במטרה להשיג את הכרטיס הנכסף. שתי מעריצות מאושרות שהגיעו מוויילס זכו בכרטיסים מתנת רשת "סקיי". שידור חי באתר מהטקס החל מ-17:00

רק 17 אלף ו-500 בני מזל ייכנסו לאולם ה"סטייפלס" הערב (שעון ישראל) בלוס אנג'לס, אך עוד מאות אלפים, 750 אלף על פי הערכת המשטרה המקומית, כבר הגיעו לרחבת האולם בתקווה להשיג את ה"כרטיס המוזהב" הנכסף.

כתב רשת "סקיי" הסתובב בין המעריצים הנואשים עם שני כרטיסים בכיס, וחיפש מועמדים טובים ומסורים מספיק לקבל את הכרטיסים. שתי נשים שעשו את כל הדרך מוויילס, בריטניה, היו בנות המזל. "אנחנו לא מאמינות", הן גמגמו לאחר סדרת זעקות שמחה בטונים השמורים לנשים בריטיות בשנות ה-50 לחייהן.

בעלי הכרטיסים המאושרים החלו לזרום לתוך האולם כבר מהשעות המוקדמות של הבוקר, מתרגשים ומראים את הכרטיס לכל מי שנקרה בדרכם. לרגע איש לא זוכר, כנראה, שמדובר בטקס אזכרה לזמר עם חיים די אומללים שהלך לעולמו בטרם עת.

הערב בשידור חי באתר: טקסי האשכבה של מייקל ג'קסון

טקס האשכבה למייקל ג'קסון יועבר החל מהשעה 17:00 בשידור חי כאן בחדשות 2 באינטרנט. אנו נעביר דיווחים חיים מהטקס בלוס אנג'לס ומהטקסים האלטרנטיביים שייערכו גם כאן בישראל.

השידור יימשך עד לסיום הטקסים לקראת חצות ויכלול את המופעים שייערכו ב-Staples Centre ומחוצה לו, דיווחים מאחוזת Neverland וממוקדי שידור נוספים בארצות הברית.

מאולפן חדשות 2 באינטרנט ידווח עמית ולדמן, כתב חדשות 2 באינטרנט, בשיתוף מעריצים של ג'קסון הפעילים בפורום אתר תפוז. במהלך השידור ישולבו תגובות גולשים שיועלו בטוויטר.

בשבוע שעבר היה אתר האינטרנט של חדשות 2 היחיד בישראל שהעביר בשידור חי את טקס הזיכרון שערכו לג'קסון מעריציו במועדון 'אפולו' בניו-יורק.

נפרדים ממייקל ג'קסון - סיקור מיוחד

אלו הסלבס שיבואו לחלוק למייקל כבוד יחד איתכם

מיוחד: רוח הרפאים של מייקל חזרה לבקר

צילומים נדירים מהחקירה של ג'קסון ב-1996: "אני לא הומו, אני שחור גאה"

מלכת הפופ עושה כבוד למלך הפופ

שיחת הטלפון למשטרה: "הוא לא נושם!"

המלך מת - האגדה רק מתחילה

הווידאופדיה: מייקל ג'קסון

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו