מרדף משטרתי מול המצלמות

מי צריך סרטים שיש לנו את המציאות? מסוק משטרתי תיעד מרדף בארה"ב בין ניידות המשטרה לעבריין נמלט. אחרי מרדף של שעה ואחרי לא פחות מ-80 קילומטרים, עשה הנהג טעות גורלית אחת שהביאה לסוף המר - לפחות מבחינת של הנמלט. צפו בתמונות

אנחנו רגילים לראות את אותם בסרטי הפעולה ההוליוודיים, אך קצת יותר נדיר לראות אותם כשהם מתרחשים במציאות. משהו במרדפי המכוניות בין המשטרה לעבריינים מצליח, משום מה, להחזיר לנו את הכיף והשובבות כל פעם מחדש.

בסרטון חדש ניתן לראות מרדף כזה שמצולם מתוך מסוק משטרתי. המרדף התרחש אתמול בטקסס שבארצות הברית. במשך יותר משעה, ולאורך של יותר מ-80 ק"מ, ניסו עשרות ניידות ללכוד עבריין מבוקש. המרדף עבר דרך מספר ערים, אך השוטרים התקשו ללכוד את נהג מכונית הדודג' הלבנה. 

בריחת הנהג כללה אלמנטים שלא היו מביישים גם את גדולי הבמאים: פניות ועקיפות מסוכנות, מגרשי חנייה ואפילו נסיעה על דשא. המשטרה אף ירתה לפחות כדור אחד לעבר המכונית, ומסוק משטרתי הוזעק גם כן לסייע במרדף.

הטעות הגורלית

בשלב מסויים עשה הנהג טעות גורלית אחת: העבריין החליט להיכנס לתוך חניון והחל לעשות את דרכו עד לקומתו העליונה. המשטרה עשתה בחוכמה וחסמה את כל נתיבי הבריחה. העבריין האומלל יצא ממכונית וקפץ מהקומה העליונה של החניון לקומה התחתונה. הנחיתה הייתה קשה והביאה לפציעת רגלו. בנקודה זו למשטרה לא הייתה ממש בעיה לעצור אותו מהקרקע.

החוקרים לא פירטו את זהותו של הנהג, אך כן הסכימו לחשוף כי הוא היה מבוקש כחלק מחקירה פלילית נרחבת שמתנהלת מזה זמן רב.

הערב באתר: שידור חי מטקס האשכבה של מייקל ג'קסון

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו

עוד כמה תיעודים שיקפיצו לכם את הלב

תיעוד: מרדף משטרתי נגמר בתאונה

תיעוד: מרדף משטרתי מהאוויר

תיעוד: רדף פראי ברחובות לוס אנג'לס

תיעוד: מרדף מדהים בכביש המהיר אחרי משאית גנובה

תיעוד: מרדף משטרתי אחרי פורשה ב-200 קמ"ש

תיעוד: חלמה בהקיץ ונדרסה על ידי רכבת

תיעוד: קפצה מתחת לרכבת - וניצלה בנס

תיעוד: ילד יצא בשלום מדריסה על גרם המדרגות