הסלבס הכי גדולים בעולם יבואו לחלוק כבוד לג'קסון, ואתם?

לרוב אנחנו רואים אותם רק בפרסי האוסקר והגראמי, אבל הערב כולם יגיעו ל"סטייפלס סנטר" שבלוס אנג'לס לטקס האשכבה של מלך הפופ מייקל ג'קסון. כאן בחדשות 2 באינטרנט תוכלו לחבור בשידור חי למריה קארי, קובי בראיינט , סטיבי וונדר ושאר ענקי הבידור

כבר הרבה זמן שהכוכבים הכי גדולים של הוליווד לא מצאו תירוץ להתאחד. מותו של מלך הפופ מייקל ג'קסון נותן להם הערב תירוץ מצוין להתקבץ במקום אחד לעיני העולם כולו.

קשה אפילו להתחיל למנות את כמות הכוכבים בקנה המידה הגבוה ביותר שיבואו לחלוק כבוד אחרון לזמר האגדי בטקס האשכבה. זמרים, שחקנים, ספורטאים ושאר מיני סלבס כבר אישרו את הגעתם לאירוע המרכזי - הטקס באיצטדיון ה"סטייפלס סנטר" שלוס אנג'לס.

מבין כוכבי הזמר, צפויה מריה קארי לכבוש את לבבות הצופים בביצוע הצפוי לשיר "I'll be there" של חמישיית ג'קסון. קארי ביצעה את עיבודה לשיר כבר ב-1990 במסגרת הפקה מיוחדת של ערוץ המוזיקה MTV. זמר האר-אנ-בי אשר, שאף זכה להתאמן עם ג'קסון זמר קצר לפני מותו, גם הוא יבוא לחלוק כבוד אחרון.

בנוסף צפויים להגיע הזמרים סטיבי וונדר, ליונל ריצ'י, ג'ניפר הדסון, ג'ון מאייר וסמוקי רובינסון. אחד מרגעי השיא הערב אמור להיות ביצוע משותף של האמנים לשירו המפורסם של ג'קסון משנת 1992 "Heal the world".

ליז טיילור: "אני אוהבת אותו יותר מדי"

ומי יבריז מהאירוע? שחקנית-העל ליז טיילור, הלוא היא פריסליה מ"לאסי שובי הביתה" וחברת נפש של ג'קסון הודיעה כי לא תשתתף באירוע. "אני לא חושבת שמייקל היה רוצה שאשתף את אבלי עם מיליוני אנשים אחרים", מסרה השחקנית דרך רשת הטוויטר. "מה שאני מרגישה הוא משהו ששייך לי ולמייקל. אני אוהבת אותו יותר מדי".

נעדרת נוספת תהיה דבי רו, אשתו לשעבר ואמו של שני ילדיו של ג'קסון. "על אף שדבי התכוונה להשתתף באשכבה, הוחלט כי לא תשתתף בסוף", נמסר בהודעה רשמית מעורך דינה. "ההסתערות התקשורתית הביאה אותנו למסקנה שהגעתה תסיט את תשומת הלב ממורשתו של ג'קסון. דבי תחלוק את כבודה בצורה פרטית".

ורק בשביל לסבר את האוזן, הנה עוד כוכבים שצפויים להשתתף: שחקן הכדורסל קובי בראיינט מהלייקרס ושחקן העבר האגדי מג'יק ג'ונסון, האקסית של הזמר ברוק שילדס, מרטין לותר קינג הבן השני, בנו של אחד ממנהיגי השחורים בארצות הברית ורבים טובים אחרים.

הערב בשידור חי באתר: טקסי האשכבה של מייקל ג'קסון

טקס האשכבה למייקל ג'קסון יועבר החל מהשעה 17:00בשידור חי כאן בחדשות 2 באינטרנט. אנו נעביר דיווחים חיים מהטקס בלוס אנג'לס ומהטקסים האלטרנטיביים שייערכו גם כאן בישראל.

השידור יימשך עד לסיום הטקסים לקראת חצות ויכלול את המופעים שייערכו ב-Staples Centre ומחוצה לו, דיווחים מאחוזת Neverland וממוקדי שידור נוספים בארצות הברית.

מאולפן חדשות 2 באינטרנט ידווח עמית ולדמן, כתב חדשות 2 באינטרנט, בשיתוף מעריצים של ג'קסון הפעילים בפורום אתר תפוז. במהלך השידור ישולבו תגובות גולשים שיועלו בטוויטר.

בשבוע שעבר היה אתר האינטרנט של חדשות 2 היחיד בישראל שהעביר בשידור חי את טקס הזיכרון שערכו לג'קסון מעריציו במועדון 'אפולו' בניו-יורק.

נפרדים ממייקל ג'קסון - סיקור מיוחד

מיוחד: רוח הרפאים של מייקל חזרה לבקר

צילומים נדירים מהחקירה של ג'קסון ב-1996: "אני לא הומו, אני שחור גאה"

מלכת הפופ עושה כבוד למלך הפופ

שיחת הטלפון למשטרה: "הוא לא נושם!"

המלך מת - האגדה רק מתחילה

הווידאופדיה: מייקל ג'קסון

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו