רוצים כרטיס להלוויה? שלמו 3,000 דולר

ברחבי העולם נערכים לטקסי האשכבה שייערכו מחר למייקל ג'קסון, ובינתיים באתר eBay כבר מתחילים למכור כרטיסים לאלו שלא זכו בהגרלה שנערכה לכניסה למופע הגדול ב"סטייפלס סנטר". מחר החל מ-17:00 שידור חי וישיר כאן בחדשות 2 באינטרנט מכל הטקסים

ג'קסון. המופע האחרון (רויטרס)

אם אתם חיים בישראל ולא תכננתם לטוס מחר בכל מקרה לארה"ב, סביר להניח שהמידע הזה לא ממש יסייע לכם: באתר eBay החלה היום מכירת כרטיסים לטקס האשכבה הגרנדיוזי למייקל ג'קסון, שייערך מחר ב"סטייפלס סנטר" בלוס אנג'לס. המחיר ההתחלתי: 3,000 דולרים.

באתר ה"סטייפלס" בוצעה בימים האחרונים הגרלת כרטיסים המונית למופע הזיכרון למלך הפופ, והאתר קרס לאור הביקוש העצום של למעלה ממיליון וחצי מעריצים שהתעניינו בכרטיסים שהוגרלו. באולם יהיה מקום לכ-17 אלף מעריצים בלבד, כשמאות אלפים יתגודדו מחוץ לאולם.

מחר בשידור חי באתר: טקסי האשכבה למלך הפופ

טקס האשכבה למייקל ג'קסון יועבר מחר, החל מ-17:00 אחר הצהריים, בשידור חי כאן בחדשות 2 באינטרנט. נעביר דיווחים חיים מהטקס בלוס אנג'לס ומהטקסים האלטרנטיביים שייערכו גם כאן בישראל.

השידור יימשך עד לסיום הטקסים לקראת חצות ויכלול את המופעים שייערכו ב-Staples Centre ומחוצה לו, דיווחים מאחוזת Neverland וממוקדי שידור נוספים בארצות הברית.

מאולפן חדשות 2 באינטרנט ידווח עמית ולדמן, כתב חדשות 2 באינטרנט, בשיתוף מעריצים של ג'קסון הפעילים בפורום אתר תפוז. במהלך השידור ישולבו תגובות גולשים שיועלו בטוויטר.

בשבוע שעבר היה אתר האינטרנט של חדשות 2 היחיד בישראל שהעביר בשידור חי את טקס הזיכרון שערכו לג'קסון מעריציו במועדון 'אפולו' בניו-יורק.

רוח הרפאים של מייקל ג'קסון

ועד האשכבה, מעריציו של ג'קסון מחפשים כל פיסת מידע על המלך שלהם. בימים האחרונים דעתם של מעריציו נטרפה עליהם בשל האפשרות שרוחו של אליל הפופ הנערץ הופיעה השבוע באחוזתו, נוורלנד, מול מצלמת הטלוויזיה של ה-CNN.

אתר האינטרנט של ה"סאן" הבריטי דיווח על הצללית שנקלטה בעדשת המצלמה, שנראית מרחוק כמו דמותו של ג'קסון. ה"רוח" הופיעה במהלך שידור ישיר מאחוזתו של ג'קסון במהלך תכניתו של המגיש לארי קינג, שאירח את אחיו של ג'קסון, ג'רמיין.

במהלך השידור לא הבחינו המגיש, הכתב והצלם ב"רוח הרפאים", אבל אחרי שהקטע הופץ ביו-טיוב, מעריצים הבחינו בצללית והשמועות על כך פשטו באינטרנט כאש בשדה קוצים. בעקבות החיזיון הוצפו פורומים וצ'טים באינטרנט בהודעות ממעריצים שהתעקשו כי מדובר בצללית של רוח הרפאים של מייקל.

 כתבות נוספות בנושא:

צילומים נדירים מהחקירה של ג'קסון ב-1996: "אני לא הומו, אני שחור גאה"

מלכת הפופ עושה כבוד למלך הפופ

שיחת הטלפון למשטרה: "הוא לא נושם!"

המלך מת - האגדה רק מתחילה

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו