הערב: טקס אשכבה לג'קסון בשידור חי בחדשות 2 באינטרנט

אתר האינטרנט של חדשות 2 יעביר החל מהשעה 17:00 (שעון ישראל) את טקסי האשכבה למלך הפופ. השידור יימשך עד לסיום הטקסים ויכלול את המופעים שייערכו ברחבי ארה"ב

אתר האינטרנט של חדשות 2 יעביר היום החל מהשעה 17:00 (שעון ישראל) את טקסי האשכבה למלך הפופ מייקל ג'קסון. השידור יימשך עד לסיום הטקסים לקראת חצות ויכלול את המופעים שייערכו ב-Staples Centre ומחוצה לו, דיווחים מאחוזת Neverland וממוקדי שידור נוספים בארצות הברית.

מאולפן חדשות 2 באינטרנט ידווח עמית ולדמן, כתב חדשות 2 באינטרנט, בשיתוף מעריצים של ג'קסון הפעילים בפורום אתר תפוז. במהלך השידור ישולבו תגובות גולשים שיועלו בטוויטר.

בשבוע שעבר היה אתר האינטרנט של חדשות 2 היחיד בישראל שהעביר בשידור חי את טקס הזיכרון שערכו לג'קסון מעריציו במועדון 'אפולו' בניו-יורק.

רוח הרפאים של מייקל ג'קסון

ועד האשכבה, מעריציו של ג'קסון מחפשים כל פיסת מידע על המלך שלהם. בימים האחרונים דעתם של מעריציו נטרפה עליהם בשל האפשרות שרוחו של אליל הפופ הנערץ הופיעה השבוע באחוזתו, נוורלנד, מול מצלמת הטלוויזיה של ה-CNN.

אתר האינטרנט של ה"סאן" הבריטי דיווח על הצללית שנקלטה בעדשת המצלמה, שנראית מרחוק כמו דמותו של ג'קסון. ה"רוח" הופיעה במהלך שידור ישיר מאחוזתו של ג'קסון במהלך תכניתו של המגיש לארי קינג, שאירח את אחיו של ג'קסון, ג'רמיין.

במהלך השידור לא הבחינו המגיש, הכתב והצלם ב"רוח הרפאים", אבל אחרי שהקטע הופץ ביו-טיוב, מעריצים הבחינו בצללית והשמועות על כך פשטו באינטרנט כאש בשדה קוצים. בעקבות החיזיון הוצפו פורומים וצ'טים באינטרנט בהודעות ממעריצים שהתעקשו כי מדובר בצללית של רוח הרפאים של מייקל.

 כתבות נוספות בנושא:

צילומים נדירים מהחקירה של ג'קסון ב-1996: "אני לא הומו, אני שחור גאה"

מלכת הפופ עושה כבוד למלך הפופ

שיחת הטלפון למשטרה: "הוא לא נושם!"

המלך מת - האגדה רק מתחילה

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו