הכנסה מהצד בניו זילנד: נער הפיץ תמונות עירום של אמו

שימו לב ילדים, כך לא מומלץ להרוויח קצת כסף בחופש הגדול: נער בן 18 מניו זילנד מכר ברשת תמונות של אמו בתחתונים בלבד - "בשביל קצת דמי כיס". למרבה ההפתעה, האמא לא התנגדה לרעיון

הכנסה מהצד (העיתון "הראלד")

מסתבר שיש גם כאלה שמיישמים הלכה למעשה את הביטוי המוכר "למכור את האמא בשביל כסף": נער מניו זילנד ניסה למכור תמונות חושפניות של אמו באינטרנט - רק בשביל להרוויח קצת דמי כיס.

בעוד שמרבית בני הנוער מצטמררים רק מהמחשבה על הוריהם עירומים, למייקל הצעיר הניו זילנדי דווקא נראה מתאים הסיפור. פעמיים הוא פרסם ברשת תמונות של אמו ג'ניפר בת ה-44 לובשת תחתונים בלבד.

מייקל פרסם בפעם הראשונה סדרה של חמש תמונות עירום של אמו, לאחר שרב עימה. אולם לאחר שאתר האינטרנט בו פורסמו התמונות החליט להסירן - שב מייקל ופרסם פעם נוספת סדרת תמונות של אמו. "עשיתי זאת כדי לקבל קצת כסף", הסביר לאחד העיתונים המקומיים שפרסם את הסיפור. "אנחנו לא עשירים".

האמא דווקא אהבה

למרבה ההפתעה, אמו של מייקל לא כל כך התנגדה למהלך. על פרסום תמונותיה בתחתונים כינתה אמנם את בנה כ"חצוף וטיפש", אך דווקא אהבה את סדרת התמונות שפרסם בנה באינטרנט בפעם השנייה. "היה בהן משהו אמנותי", אמרה. "הן צולמו לפני כשמונה שנים".

מסתבר שלא רק היא אהבה את התמונות. מאז הועלו לרשת התמונות, יותר מ-11 אלף איש צפו בהן לפני שהן הוסרו פעם נוספת על ידי הנהלת האתר בטענה כי הן "אינן הולמות". בהודעה שפרסמו מנהלי אתר האינטרנט נמסר כי "האתר אינו מעוניין להפוך למקום בו אנשים יפרסמו את התמונות של האמהות שלהם בתחתונים".

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו