רוח הרפאים של ג'קסון קפצה לבקר?

במהלך שידור ב-CNN, שבוע לאחר מותו של אליל הפופ, נקלטה בעדשת המצלמה צללית שחורה הולכת במסדרון. המגיש והצלם כלל לא הבחינו בה, אבל לאחר שהכתבה הועלתה ליו-טיוב, המעריצים נפעמו מ"התגלית", ובטוחים כי זו רוח הרפאים של הזמר: צפו ותשפטו בעצמכם. ומחר: שידור חי באתר מטקס האשכבה של מייקל ג'קסון החל מ-17:00

דעתם של מעריציו של מייקל גקסון נטרפה עליהם בשל האפשרות שרוחו של אליל הפופ הנערץ הופיעה השבוע באחוזתו, נוורלנד, מול מצלמת הטלוויזיה של ה-CNN.

אתר האינטרנט של ה"סאן" הבריטי דיווח על הצללית שנקלטה בעדשת המצלמה, שנראית מרחוק כמו דמותו של ג'קסון. ה"רוח" הופיעה במהלך שידור ישיר מאחוזתו של ג'קסון במהלך תכניתו של המגיש לארי קינג, שאירח את אחיו של ג'קסון, ג'רמיין.

במהלך התכנית, לקח מיקו ברנדון, בנו של השחקן מרלון ברנדו, חברו הטוב והוותיק של ג'קסון, את צוות התכנית לסיור באחוזה. באחת הנקודות קלטה עדשת המצלמה מרחוק צללית שחורה כשהיא צועדת לאורך המסדרון וזזה במהירות משמאל לימין לפני שנעלמה.

במהלך השידור לא הבחינו המגיש, הכתב והצלם ב"רוח הרפאים", אבל אחרי שהקטע הופץ ביו-טיוב, מעריצים הבחינו בצללית והשמועות על כך פשטו באינטרנט כאש בשדה קוצים.

בעקבות החיזיון הוצפו פורומים וצ'טים באינטרנט בהודעות ממעריצים שהתעקשו כי מדובר בצללית של רוח הרפאים של מייקל. תשפטו בעצמכם.

אתר האינטרנט של חדשות 2 יעביר מחר החל מהשעה 18:00 (שעון ישראל) את טקסי האזכרה למלך הפופ, מייקל ג'קסון. השידור יימשך עד לסיום הטקסים (לקראת חצות) והוא יכלול את המופעים שייערכו ב-Stapeles Centre, ומחוצה לו, דיווחים מאחוזת Neverland וממוקדי שידור נוספים בארצות-הברית.

כתבות נוספות בנושא:

צילומים נדירים מהחקירה של ג'קסון ב-1996: "אני לא הומו, אני שחור גאה"

מלכת הפופ עושה כבוד למלך הפופ

שיחת הטלפון למשטרה: "הוא לא נושם!"

המלך מת - האגדה רק מתחילה

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו