מבקר צילם את השניות שלאחר התאונה הקטלנית בדיסניוורלד

נהג רכבת קלה נהרג מוקדם בהתנגשות בין שתי רכבות פנימיות בתוך פארק השעשועים הענק בפלורידה. אחד המבקרים צילם את השניות שלאחר התאונה, כאשר אזרחים קראו לנהג שנתקע בתוכו. אלא שהוא כבר לא היה בין החיים. צפו בתיעוד

נהג רכבת נהרג אתמול לאחר ששתי רכבות קלות התנגשו באתר דיסניוורלד באורלנדו, פלורידה. המסילה עליה התנגשו הרכבות מחברת בין שני פארקים שונים בתוך הפארק הגדול. את השניות שלאחר התאונה תיעד אחד המבקרים.

המחלצים נאלצו לחתוך את קטר הרכבת כדי לחלץ את הנהג - רק כדי להכריז על מותו. נהג הרכבת השנייה פונה לבית החולים אך לא נפצע באופן חמור, כך נמסר משירותי הכבאות המקומיים. שני עובדים של הפארק ועוד חמישה מבקרים שהיו על הרכבות בזמן התאונה נפצעו קל בלבד.

אחד המבקרים בפארק תיעד את השניות שלאחר התאונה במצלמת וידאו ביתית. בסרטון נראות שתי הרכבות מיד לאחר ההתנגשות, וגם עוברי אורח שממהרים לתא הנהג וצועקים לעברו "אתה שומע אותי?" מספר פעמים, בניסיון לבדוק האם הוא חי. אבל הנהג, שלא שרד את התאונה, כבר לא שמע כלום.

בינתיים, עד שתסתיים חקירת התאונה הקטלנית, הושבתה המסילה לחלוטין, כך נמסר מדיסניוורלד לרשת החדשות הבריטית "סקיי ניוז". "אנו מתאבלים על אובדן חברנו", אמרו בפארק השעשועים. "לבנו יוצא אל המשפחה ולאלה שאיבדו חבר. בטיחותם של אורחינו ושל חברי הצוות נמצאת תמיד בראש מעיינינו".

בפארק המפורסם השביתו את מסילת הרכבת. "אנו עובדים יחד עם רשויות אכיפת החוק כדי לקבוע מה קרה ואת הצעדים הבאים שעלינו לנקוט", אמרו בהנהלה. על פי הדיווחים, מדובר בתאונה הקטלנית הראשונה בפארק השעשועים הענק בכל 38 שנותיו.

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?