נא להכיר: גורת הפנדה שמשגעת את תאילנד

בסוף השבוע הוצגה בגן החיות בצ'אנג מאי שבתאילנד גורת פנדה קטנה וחמודה בת 6 שבועות בלבד. הידיעה על האטרקציה הקטנטנה שמוצגת לראווה באינקובטור עשתה לה כנפיים וכמות המבקרים בגן החיות הוכפלה. צפו ותתמוגגו

גורת פנדה קטנטנה, בת שישה שבועות בלבד, הפכה לאטרקציה של ממש בתאילנד. הגורה הפכה למוקד משיכה להמוני מבקרים בגן החיות בצפון צ'אנג מאי. למרות שגורת הפנדה הקטנה יצאה לאוויר העולם רק לפני שבועות ספורים - החליטו בגן החיות להציגה בסוף השבוע האחרון לראשונה בציבור.

בגן החיות אפילו מצאו דרך מיוחדת לכך: הפנדה הקטנה שוהה באינקובטור, ממש כמו של תינוקות פגים בבית החולים. המבקרים הסקרנים עוברים על פני המתקן הסגור והשקוף, יכולים לצפות בפלא - וגם לצלם.

הגורה, עדיין חסרת שם, עשתה את הפריצה הגדולה שלה בשבת בפני אלפי סקרנים. בגן החיות דיווחו כי מספר המבקרים בגן החיות הוכפל מאז הוצגה הפנדה הקטנה לציבור.

הוריה של הפנדה, לי הוי וצ'ונג צו'נג, הגיעו לגן החיות בתאילנד לפני שש שנים כהלוואה מסין כחלק מתכנית מחקר על דובי פנדה. דובי הפנדה שעברו את גיל שנתיים צפויים לחזור לסין בשנת 2013 בהתאם להסכם שנחתם, מה שאומר שהגורה החדשה תוכל להישאר בגן החיות רק לארבע שנים נוספות בלבד.

האחראי על מחקר הפנדות מקווה שלמרות הכל, סין תאריך את שהותה של המשפחה בגן החיות בתאילנד. "אני מקווה להקים מרכז מחקר קבוע על פנדות במדינה", אמר.

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?