צילומים נדירים מהחקירה של ג'קסון ב-1996: "אני לא הומו, אני שחור גאה"

ה"ניוז אוף דה וורלד" הבריטי מפרסם קטע וידאו בו נראה מלך הפופ משיב לשאלות החוקרים ב-1996. ג'קסון משיב על השמועות בנוגע להתעללויות מיניות, העדפותיו המיניות וצבע עורו. עורך דינו מנסה להשתיק אותו

בעוד בלוס אנג'לס נערכים לאשכבה של מייקל ג'קסון, בבריטניה מחטטים בעברו: ה"ניוז אוף ד'ה וורלד" מפרסם היום סרטון וידאו ובו, לטענת העיתון, נראה ג'קסון מגיב ב-1996 מול חוקר על ההאשמות החמורות ביותר נגדו בנושא הטרדות מיניות של ילדים, העדפותיו המיניות וגם מדבר על הלבנת עורו.

בקלטת, שלא פורסמה עד היום, נראה מלך הפופ לפתע לא כל כך זוהר. הוא צוחק בעצבנות ובמבוכה, מכסה את פניו ומתפתל, בעוד עורך דינו עוצר אותו מלאבד את עשתונותיו.

על פי הדיווח הבריטי, החקירה הזו נערכה במרס 1996, אחרי שג'קסון הואשם בהטרדות מיניות של אישה מהצוות ששירת את הזמר באחוזתו נוורלנד. ההאשמות האלו, בסופו של דבר, לא הגיעו לבית המשפט.

הוא עוד ישוב?

"על פי ידיעתך מר ג'קסון, האם הואשמת אי פעם בהתעללות מינית בילד בשם בארנס?", שואל החוקר. ג'קסון נראה בוער מבפנים, אבל עורך דינו מגיב מיד ואומר: "אל תענה על זה". עורך הדין עצר את ג'קסון גם מלענות על שאלות בנושא הילד הכוכב שהתארח באחוזתו של ג'קסון - השחקן מקולי קאלקין.

כשנשאל על רשימות שג'קסון כתב בעצמו על פרשות שונות ומשונות - בהן הלבנת עורו - הסביר מלך הפופ כי הוא כותב את הדברים כדי שיוכל להגיב עליהם בראיונות. "אני לא הומו, אני שחור גאה", אמר ג'קסון לחוקר. "אני אוהב ילדים, אני רוצה להיות כמותם".

ג'קסון אפילו דיבר על ישו בחקירה. הוא טען כי השליח הנוצרי, ממש כמותו, הקיף את עצמו בילדים בגלל הטוהר והצניעות. מעריציו בוודאי מחכים עכשיו שאולי כמו ישו, ג'קסון המנוח עוד ישוב.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו