בריטניה: שודד קשישים הוכה על ידי בן 72

שודד צעיר מבריטניה חמד את רכושו של אחד משכניו, קשיש בן 72. הצעיר החליט לעשות מכה - אבל גילה מולו ישיש מלא רוח קרב. הצעיר הטיפש שלף סכין ומיד חטף מכת אגרוף שהפילה אותו על הרצפה. הוא עשה את דרכו באמבולנס היישר למרפאה, ומשם - לבית המעצר

מקאליום אחרי הפגישה עם קורטי (sky)

לאחר כמה עצמות שבורות וניסיון שוד כושל, למד גרגורי מקליום בן ה-24 לקח חשוב: להבא כדאי להיטפל למישהו בגילך.

הצעיר הבריטי לא חשב שיהיה קשה במיוחד לשדוד את שכנו פרנק קורטי. מה הסיכויים של זקן בן 72 להוות עבורו איזשהו אתגר? אך לצערו של הצעיר, קורטי אמנם זקן, אבל ממש לא משתפן. בסדרה קטלנית של אגרופים גילה מקליום שכדאי להגיד "כן לזקן".

על פי הדיווחים בתקשורת הבריטית, קורטי, ותיק מלחמת העולם השנייה ומתאגרף בעברו, בילה באותו הזמן עם אשתו בביתו. לפתע הוא שמע רעש מהמחסן ויצא לראות מה קרה. בשלב זה, על פי עדותו, קפץ עליו השודד הצעיר ושלף בבהלה את סכינו. מקליום לא הצליח להתקיף ולו פעם אחת. תוך שניות הוא מצא את עצמו על הרצפה הלום ואומלל.

"אם אתה לא יודע להשתמש בנשק - אל תשתמש בו"

התוצאה, כפי שהציגה הרשת הבריטית סקיי - הייתה עגומה למדי. בתמונות שפרסמה המשטרה נראה הצעיר כשפניו מנופחות מהמכות שחטף. מסתבר שרק הגעת המשטרה הפסיקה את מסכת המכות, שכן מהלומות הקשיש נמשכו עד שהשוטרים נאלצו להפריד בכוח בין השניים. "אם אתה לא יודע להשתמש בכלי נשק", סיכם הישיש, "עדיף שלא תשתמש בו".

מקליום נשפט במהירות והשופט לא הסתפק במכות שהצעיר חטף. השודד המוכה נשלח ללא פחות מארבע שנים מאחורי סורגים. "בתחילה נבהלתי שראיתי את הסכין, אבל אני חושב שרוב האנשים היו עושים כמוני", סיפר הגיבור המקומי בחספוס האופייני למתאגרף. "לאן הגענו אם אנחנו לא יכולים להגן על מה ששלנו?".

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו