מלכת הפופ עושה כבוד למלך הפופ

קצת יותר משבוע עבר מאז מותו של מייקל ג'קסון, ואתמול גם מלכת הפופ עשתה מחווה למלך הפופ: מדונה הופיעה אמש באותו האולם בלונדון שבו תכנן ג'קסון את מופעי הקאמבק שלו. באמצע המופע עלה על הבמה רקדן שחיקה את הביצועים הייחודיים של מייקל, ומדונה עצמה קראה לקהל: "בואו נריע לאחד האמנים הגדולים בהיסטוריה!"

מלכת אסתר עושה כבוד למלך הפופ: מדונה הופיעה אמש באותו האולם בלונדון שבו תכנן ג'קסון את סדרת מופעי הקאמבק שלו. במופע מחווה מיוחד מצד הזמרת, הופיע רקדן שחיקה את הביצועים הייחודיים של הזמר, כשכל התפאורה על הבמה מורכבת מתמונות של ג'קסון הצעיר.

קצת יותר משבוע עבר מאז מותו של ג'קסון, וכנראה שאי אפשר לעשות היום הופעה בלי להזכיר את המלך, אפילו כשאת מלכת הפופ. ואם המלך כבר לא בסביבה, אפשר לפחות להביא את הדבר הכי קרוב לדבר האמיתי - רקדן שמחקה בצורה מרשימה את צעדיו של הפרפורמר האגדי.

"בואו נריע לאחד האמנים הגדולים שהעולם ידע: מייקל ג'קסון!", פנתה מדונה לקהל, שמיד פצח במחיאות כפיים סוערות, ואז מדונה הרימה את הקהל לאוויר: "יחי המלך!!!".

הרקדן המוכשר ששמו קנטו, הוא מעריץ שרוף של ג'קסון והיה בצוות הרקדנים שהתכונן לסיבוב ההופעות הענק של מלך הפופ. אך כשזה לא יצא לפועל בשל מותו של מייקל, לא ויתרה מדונה והצליחה לצרף את הרקדן המקצועי לצוות ההופעות שלה.

הקאמבק של מייקל ג'קסון היה אמור לכלול 50 הופעות באולם בלונדון, החל מה-13 ביולי.

ההכנות להלוויה בעיצומן 

בינתיים, בלוס אנג'לס נמשכות ההכנות להלווייה הגרנדיוזית של מייקל ג'קסון שתיערך ביום שלישי הקרוב, באיצטדיון הסטייפלס סנטר. רק 17 אלף ו-500 מאות כרטיסים יוגרלו בין הנרשמים, וכארבעת אלפים כרטיסים נוספים יוקצו למשפחת ג'קסון. מארגני האירוע הודיעו כי לא תהיה מכירה של כרטיסים, וביקשו מהמעריצים שלא לנצל את המאורע להפקת רווח כלכלי.

תוצאות ההגרלה יפורסמו מאוחר יותר היום. עד כה כחצי מיליארד בני אדם נכנסו לאתר האינטרנט שדרכו ניתן להירשם להגרלה.

עוד באותו הנושא:

הווידאופדיה: מייקל ג'קסון

תיעוד: הריקוד האחרון של מייקל ג'קסון

שיחת הטלפון למשטרה: "הוא לא נושם!"

המלך מת - האגדה רק מתחילה

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו