חצי מיליארד מעריצים התנפלו על הכרטיסים לאשכבה של מלך הפופ

ביום שלישי יפרדו המעריצים ממייקל ג'קסון בטקס ענק. המשפחה הזמינה 17.5 אלף בני אדם להשתתף, אבל מיליונים התנפלו על האתר שהציע כרטיסים. ועדיין לא ברור מתי והיכן יקבר ג'קסון

בלוס אנג'לס נמשכות ההכנות להלווייתו הגרנדיוזית של מלך הפופ מייקל ג'קסון ביום שלישי הקרוב, ולצדן תופס תאוצה גם המירוץ להשגת כרטיסים לטקס: משפחתו של ג'קסון היקצתה 17 וחצי אלף כרטיסים להלווייה למעריצים, שיימסרו בחינם למי שיזכו בהגרלה. תוך שעות ספורות כבר נרשמו להגרלה 500 מיליון בני אדם.

אתר האינטרנט שדרכו ניתן להירשם להגרלה קרס זמן קצר לאחר פרסום ההודעה, כשמאות מיליוני גולשים ניסו להיכנס אליו בתוך פחות משעתיים. המשטרה ביקשה ממי שלא יזכה בהגרלה לא להתקרב למרכז לוס אנגל'ס ביום האשכבה.

על פי חלק מהשמועות, ייתכן שיהיו גם מי שימכרו את הכרטיסים במכירה פומבית ברשת. מן הסתם, מי שישיג כרטיס כזה ייאלץ להיפרד מסכומי עתק.

טקס האשכבה ייערך ביום שלישי בשעה 10:00 בבוקר שעון לוס אנג'לס – 20:00 בערב שעון ישראל. עדיין לא נקבע מקום קבורתו של ג'קסון ומתי הוא ייקבר. מה שברור הוא שהמקום בו הוא ייקבר ייהפך מיד לאתר עלייה לרגל, שמי שיחזיק בו ייהנה מהרבה מאוד כסף לאורך שנים רבות.

בסוף השבוע דיווח כי בביתו של ג'קסון נמצא סם הרדמה שמשתמשים בו בבתי החולים, ולא ברור איך הגיע לשם.

הווידאופדיה: מייקל ג'קסון

תיעוד: הריקוד האחרון של מייקל ג'קסון

שיחת הטלפון למשטרה: "הוא לא נושם!"

המלך מת - האגדה רק מתחילה

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו