שניות לפני הקפיצה למים נחשפו אחוריה של השחיינית

השחיינית הצעירה לא חשבה שכך תסיים את המקצה. רגעים ספורים לפני שריקת הפתיחה נקרעה חליפת בגד הים המיוחדת וחשפה את ישבנה לעיני כל הנוכחים. מבוכה גדולה בבריכה

חשיפת ישבן במקום קפיצת ראש (Sky)

תחרות שחייה באיטליה התחילה בקפיצת ראש, והסתיימה בחשיפת אחוריים. פלאביה זוקרי, שחיינית צעירה חוותה את הרגע המביך ביותר בקריירה שלה, כשחליפת השחייה המשוכללת שעוצבה במיוחד בשבילה נקרעה רגעים ספורים לפני שריקת הפתיחה בתחרות עולמית.

כוכבת השחייה בסגנון חופשי הגיעה השבוע לתחרות שנערכה בפסקרה שבאיטליה, בכדי לקטוף את אחד מהתארים הראשונים בתחרות. אך זוקרי כלל לא הספיקה לקפוץ למי הבריכה לאחר ששניות לפני תחילת המקצה נפתח התפר המרכזי בחליפת השחייה שלה וחשף את ישבנה אל מול השופטים, המתחרים והצופים באולם.

 זוקרי בת ה-22 עוד ניסתה להסתיר את אחוריה בחינניות, אך במהרה ויתרה, התיישבה בצד ופרצה בדמעות. היא נאלצה בלית ברירה לוותר על המקצה של 200 מטר בשחייה חופשית, מכיוון שלא היה לה די זמן להחליף לבגד ים אחר.

בעבר נטען כי חליפת השחייה המיוחדת עוזרת לשחיינים לשפר את ביצועיהם כי היא מגבירה את יכולת הציפה במים. בשל החשדות כי הוא מורכבת מחומר פולימרי המשפר ביצועים נאסר השימוש בחליפת השחייה, אך בחודש האחרון היא שוב הותרה לשימוש בתחרויות.

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?