אובמה: "כל המוזיקה של ג'קסון באייפוד"

בראיון מיוחד ספד נשיא ארצות הברית למלך הפופ מייקל ג'קסון. "ייחרט בזיכרון ההיסטורי כאחד מהאמנים הטובים ביותר שלנו", אמר אובמה. בנושא אחר לחלוטין, מתייחס אובמה גם לגרעין האירני: "דואגים שזה יוביל למרוץ חימוש באזור"

מי שעדיין לא הפנים עד כמה מייקל ג'קסון היה אגדה עוד בחיו שיקשיב למה שיש לנשיא ארצות הברית לומר. מתברר שברק אובמה הוא עוד אחד ממיליוני המעריצים של מלך הפופ.

"אני חושב שמייקל ג'קסון ייחרט בזיכרון ההיסטורי כאחד מהאמנים הטובים ביותר שלנו", ספד אובמה לג'קסון בראיון מיוחדת לסוכנות הידיעות AP. "אני שמח לראות שזוכרים אותו קודם כל בשל האושר הגדול שהוא הסב להרבה אנשים באמצעות הכישרון יוצא הדופן שלו כאמן".

"גדלתי על מוזיקה שלו", סיפר נשיא ארצות הברית וגם גילה קצת מה מסתתר ב-MP3 הנשיאותי. "עדיין יש לי את כל המוזיקה שלו על האייפוד שלי".

חשש ממרוץ גרעיני במזרח התיכון

אך מלבד ג'קסון יש עוד כמה עניינים מינוריים שמונחים לפתחו של נשיא ארצות הברית. אחד מהם הוא נושא הגרעין האירני שמדאיג מאד את הקברניטים במדינה אך לא רק.

"החשש הגדול הוא לא רק שאירן תוכל לאיים עלינו או על בנות בריתנו כמו ישראל, או על שכנותיה באזור", אמר אובמה בראיון וחשף את חששה של ארצות הברית להתפשטות הרצון לגרעין. "הדאגה אמיתית ביותר היא, שאם אירן תחזיק בנשק גרעיני, זה יוביל למרוץ חימוש באזור, ולפתע מדינות כמו מצרים, סעודיה וטורקיה ירגישו כולן הכרח להשיג נשק גרעיני".

תיעוד: הריקוד האחרון של מייקל ג'קסון

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?