סרטון הסקס של המורה נשלח בטעות לתלמידים

מחנכת בבית ספר יסודי בקליפורניה חשבה שהרגע הכי מביך שיכול לקרות לה הוא להחליק על בננה. היא טעתה - ובגדול. בתוך דיסק מיוחד לסיכום חוויות התלמידים היא כללה בטעות גם חוויה אינטימית אחת שלה מחדר המיטות. האבות אולי נהנו, הילדים סביר להניח עדיין מתאוששים. צפו בשיעור המיוחד לחינוך מיני

תלמידי כיתה ה' בקליפורניה אמנם החלו להתעניין בחינוך מיני, אבל סביר להניח שאחרי השיעור הגרפי במיוחד שהעניקה להם המחנכת שלהם - הסקרנות שלהם לגבי "הציפורים והדבורים" תיפחת פלאים.

המורה, שנחשבת לדמות פדגוגית מוערכת מאוד, כללה בטעות סרטון סקס בכיכובה בתוך דיסק DVD שנועד לתעד את זכרונותיהם של תלמידיה ששלחה להם. בסרטון נראית המורה מקיימת יחסי מין סוערים. רק לאחר שהופץ הדיסק לכלל הילדים, התגלתה השערורייה.

על פי הדיווח של רשת הטלוויזיה CBS, כאשר נכנסו התלמידים לתפריט של הדיסק, התאפשר להם לבחור בין קטעי וידאו ממספר טיולים שנתיים ופעילויות בית ספריות. לחיצה על אחד מהם הביאה לצפייה בתלמידים חולקים סיפורים וחוויות. בהמשך רואים אותם מתחילים למחוא כפיים - אבל אז ההצגה האמיתית מתחילה.

תמשיך ללמד על עובדות החיים

יום לאחר שהדיסק נשלח לבתיהם של הילדים, התקשרה המורה ההמומה לאחת המשפחות והתנצלה עמוקות. היא ביקשה מהם להתקשר לכל ההורים שהם מכירים ולעצור את ילדיהם מצפייה בסרטון הבלתי הולם. "כל מה שהיא יכלה להגיד זה שמדובר בבלבול נוראי", הסביר אחד האבות.

בית הספר החל בחקירת האירוע המביך, אבל ככל הנראה המורה לא צפויה לאבד את מקום עבודתה. ויש גם חדשות טובות: גורמים במוסד דיווחו כי DVD חדש, סולידי יותר, יישלח לתלמידים כבר בימים הקרובים. לא בטוח שהתלמידים יטרחו אפילו להוציא אותו מהעטיפה.

סרטון העירום של בר רפאלי

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?