פלורידה: פיתון חנק פעוטה למוות

טרגדיה בארה"ב: נחש פיתון בורמזי ענק חנק למוות תינוקת בת שנתיים, לאחר שנמלט מהאקווריום בו הוחזק. הנחש שייך לחברה של האם, שקם בבוקר וראה את חיית המחמד שלו "על הילדה". הוא דקר את הנחש פעמים רבות והרגו, אך זה היה כבר מאוחר מדי - והפעוטה מתה. האזינו לשיחת החירום שביצע החבר למוקד המשטרה

פעוטה מפלורידה, ארה"ב, נחנקה אתמול למוות ע"י נחש פיתון בורמזי באורך של כ-3.6 מטרים. הרשויות מסרו כי הנחש ככל הנראה הצליח לברוח מתוך האקווריום שבו הוחזק כחיית מחמד בבית הילדה.

הנחש שייך לבן זוגה של האם, והוא זה שמצא את חיית המחמד הקטלנית שלו חונקת את בת השנתיים בעיירה הקטנה אוקספורד, כ-50 מיילים צפון-מערבית לאורלנדו.

הפיתון ככל הנראה ברח מכלובו במהלך הלילה, נכנס לחדרה של הפעוטה ותקף אותה. "זה מאוד נדיר", אמרה לסוכנות הידיעות רויטרס פטרישיה בנקה, מוועדת הדגים וחיי הבר של פלורידה.

"החבר ראה סימני נשיכה על מצחה"

כשחברה של האם מצא את הפיתון חונק את הפעוטה, הוא החל לדקור את הנחש אך הילדה כבר הייתה מתה כשצוותי החירום שהזעיק הגיעו לבית. האיש נחקר וייתכן שהוא יואשם בסעיף סיכון ילדים.

"החבר, שהוא הבעלים של הנחש, אמר לנו שהוא שם את הנחש אתמול בלילה בשק, ואז שם אותו באקווריום", אמר בובי קרות'רס ממשרד השריף המקומי. "הבוקר, כשהוא מתעורר, הוא מגלה שהנחש נעדר. הוא רץ מיד לחדרה של הילדה, וגילה את מה שהוא כינה 'הנחש על הילדה'. הוא אמר גם שהוא ראה סימני נשיכה על מצחה".

נחשי הפיתון יכולים להגיע לאורך של כמעט 6 מטרים, חיים עד גיל 30 וניזונים בדרך כלל מציפורים ומחיות קטנות. מומחים לנחשים מסבירים כי בני אדם בדרך כלל קונים אותם כשהם קטנים, אבל כשהם גדלים - לא מצליחים להתמודד איתם כשהם גדלים.