דיווח: "מייקל ג'קסון התחנן לסמים לפני מותו"

5 ימים לאחר מותו של מלך הפופ, והעדויות על מצבו העגום ממשיכות לצוף: אחות מוסמכת שעבדה עם מייקל מספרת על המחסור הקשה בשינה שתקף את הזמר האגדי - מה שהוביל אותו לחיפוש מתמיד אחר סמי הרגעה. בנוסף היא מספרת על טלפון מדאיג שקיבלה ממייקל ימים ספורים לפני מותו, בה אמר כי הוא "הצליח להשיג חומר מסויים שפגע בו"

לחץ לפני הקאמבק הגדול? מייקל ג'קסון (רויטרס)

פחד במה לא פוסח גם על הגדולים ביותר: לפי דיווח של סוכנות הידיעות AP, בחודשים האחרונים לחייו סבל הזמר מייקל ג'קסון מנדודי שינה קשים בשל המתח מהקאמבק הגדול שתכנן. המחסור בשינה הביא את ג'קסון להתחנן לא פעם לסמי הרגעה חזקים במיוחד, זאת למרות אזהרות חוזרות ונשנות ששימוש בתרופות עלול להזיק לו.

שרלין לי, אחות מוסמכת שעוסקת בייעוץ תזונתי שעבדה עם ג'קסון, סיפרה כי היא דחתה מספר פעמים את דרישותיו של אגדת הפופ לרשום לו סם מסוג "דיפריבן", תרופת הרגעה הניתנת ישר לווריד.

לי סיפרה כי שיחת טלפון מדאיגה במיוחד שקיבלה מג'קסון, ארבעה ימים בלבד לפני מותו, גרמה לה לחשוש כי הוא הצליח לצרוך בצורה כלשהי סם שינה מסוכן מסוג כלשהו.

מייקל אמר: "חם לי וקר לי"

לדבריה של לי, חבר בצוות האישי של ג'קסון התקשר אליה בבקשה דחופה: "מייקל צריך לראות אותך מייד". היא שאלה "מדוע?", תוך כדי שהיא שומעת ברקע את קולו של ג'קסון אומר "צד אחד בגוף שלי חם מאוד והצד השני קר, קר מאוד".

האחות הגיבה במהרה, ואמרה לאדם מצידו השני של הטלפון שעל ג'קסון ללכת במהרה לבית חולים. "ישר הבנתי שהוא ככל הנראה צרך חומר מסוים שפגע במערכת העצבים שלו", אמרה לי. אבל מייקל, כפי שכולם יודעים, לא פנה לקבל טיפול רפואי בבית החולים.

ג'קסון נפטר כעבור ארבעה ימים מדום לב בביתו שבלוס אנג'לס והסיבה למותו עדיין לא ברורה. גם שני ניתוחים שלאחר המוות שבוצעו לבקשת משפחתו לא פתרו את כל סימני השאלה, והמיסתורין שעוטף את המוות המפתיע עדיין לא התפוגג. כנראה שנצטרך להמשיך ולחיות עם אי הידיעה עוד כמה שבועות לפחות, עד שנדע בוודאות איך ולמה מלך הפופ מת. 

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

מייקל ג'קסון - כתבות נוספות:

הווידאופדיה: מייקל ג'קסון

התמונות האחרונות: מייקל על הבמה

דיווח: ג'קסון נישל את אביו מהירושה

שיחת הטלפון למשטרה: "הוא לא נושם!"

המלך מת - האגדה רק מתחילה

הפתולוג שניתח את ג'קסון: סיבת המוות לא ידועה