התמונות שהקפיצו את הקריירה של קרלה ברוני

ענק האופנה NEXT מפרסם תמונות מהקטלוג של החברה מ-1989 - הקטלוג הראשון של החברה. בין קלאודיה שיפר לנעמי קמפבל הצעירות מככבת גם דוגמנית אלמונית אז - קרלה ברוני. אולי שמעתם עליה

תחילת הקריירה של ברוני (אתר ה'סאן' הבריטי)

כולם יודעים שהגברת הראשונה של צרפת, קרלה ברוני, הייתה דוגמנית מצליחה לפני שנכנסה לקריירה של "אשת הנשיא". אבל לא כולם עדיין זכו להציץ בתמונות שלה משנות ה-80 בהן היא מדגמנת הלבשה תחתונה, הרבה לפני שהתחילה לשיר או להיות הדבר החם על המסלול ובאירועים דיפלומטים.

התמונות האלה צולמו בשנת 1989 עבור בית האופנה "נקסט" (NEXT), והן שובצו בקטלוג של החברה באותה השנה - הקטלוג הראשון שפרסמה החברה. התמונות פורסמו היום שוב לרגל חגיגות 21 שנה לבית האופנה.

התמונות הללו הביאו לזינוק הראשון של ברוני למעמד דוגמנית מובילה שהרוויחה, על פי הדיווחים, 10 מיליון דולר בשנה. עכשיו, כשהיא בת 41 ומסתובבת בארמון האליזה, היא כבר לא צריכה לדאוג לפרנסה.

בית חרושת לדוגמניות-על

ברוני הצעירה היא לא הדוגמנית בעלת השם היחידה שמתנוססת על הקטלוג. גם נעומי קמפבל, קלאודיה שיפר ולינדה אוונגליסטה מופיעות שם.

"אנחנו מגלים כל הזמן דוגמניות שהופכות לסופר-סטאריות", מתגאה נטלי פייד מנקסט. "ההופעה אצלנו בקטלוג גורמת לדוגמניות לנסוק לקריירה של דוגמניות-על".

בית האופנה פונה עכשיו לבנות-עשרה ומציע להן ללכת בדרכה של ברוני ולהשתתף בתחרות "הדוגמנית הבאה". ומי יודע, אולי גם להיות אשת הנשיא הצרפתי הבאה. 

הווידאופדיה: קרלה ברוני

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?