התרסקות המטוס: פעוט אותר בחיים

על פי דיווח מאזור ההתרסקות, כוחות ההצלה איתרו ילד כבן 3 כשהוא בחיים, כמו גם גופות של מספר נוסעים בסמוך לשרידי המטוס. "איננו יכולים להגיד אם ישנם ניצולים נוספים", סיפרו גורמי תעופה רשמיים

אות חיים ראשון מהתרסקות המטוס: גורמים רשמיים בתימן דיווחו בצהריים כי באזור ההתרסקות אותר פעוט כבן 3 שהיה על המטוס - כשהוא בחיים. "אנחנו עדיין לא יודעים מהי אזרחותו של הניצול", הודיע לסוכנויות הידיעות הזרות גורם מחברת התעופה.

חודש בלבד לאחר התרסקות מטוס "אייר פראנס" שנסיבותיה טרם ברורות, אירעה הלילה (שעון ישראל) תאונה אווירית נוספת.

מטוס של חברת התעופה הלאומית של תימן, "ימניה אייר", התרסק באזור איי קומורו שבאוקיינוס ההודי, כשעל סיפונו 153 נוסעים ואנשי צוות. שעות ספורות לאחר מכן דיווחו צוותי החילוץ שהוזעקו למקום כי איתרו מספר גופות בסמוך לשרידי המטוס. "איננו יכולים להגיד אם ישנם ניצולים באירוע", סיפרו גורמי תעופה רשמיים.

לדברי סגן נשיא איי קומורו, אידי נאדוהים, התאונה התרחשה בשעות הבוקר המוקדמות, אך הוא ציין כי אין ביכולתו לספק פרטים נוספים באשר לנסיבות האירוע.

גורם רשמי במדינה דיווח כי המטוס, מדגם איירבאס 310, עשה דרכו מצנעא למורוני, בירת איי קומורו, והוסיף כי בין 142 הנוסעים ישנם אזרחים צרפתיים. גם בתאונה האווירית האחרונה היה מעורב מטוס מבית היוצר של החברה האירופאית.

תעלומה באוקיינוס

בתחילת חודש יוני האחרון התרסק מעל לאוקיינוס האטלנטי מטוס איירבאס של חברת התעופה "אייר פראנס", שעשה דרכו מריו דה ז'נרו לפריז. כל 228 הנוסעים שהיו על על טיסה מספר 447 נספו, כשהמטוס צלל למים מסיבה שטרם הובהרה.

במהלך ארבעת השבועות האחרונים אותרו גופותיהם של כ-50 נוסעים, בהן גופות הקברניט וטייס המשנה. ספינות שיטור ימי מברזיל ומצרפת ממשיכות עדיין בחיפושים בלב ים, שם מאמינים נמצא המקום בו פגע המטוס במים. הקופסא השחורה, היכולה לשפוך אור על תעלומת ההתרסקות, עדיין לא אותרה.

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?