מה קורה כשפתקי הזיכרון הופכים למשימה?

סטודנט לאמנות ועיצוב לקח את הפתקים שהזכירו לו את תאריך ההגשה של עבודה בעיצוב - והפך אותם לעבודה עצמה. בסרטון שגורף אלפי צפיות ברשת, הוא מראה מה בדיוק עבר עליו במהלך העבודה, כולל התנומה הקלה והמשחק להתרעננות

דגלאס אדאמס אמר פעם: "אני אוהב דד-ליין, אני אוהב את הצליל שהדד-ליין עושה כשהוא חולף". סטודנט לאמנות ועיצוב במכללת סוואנה שבג'ורג'יה, ארה"ב, החליט לקחת את הנושא צעד אחד קדימה ולהמחיש את הקשיים שעובר סטודנט ממוצע בדרך אל אותו מועד הגשה חמקמק.

לשם יצירת הסרטון יוצא הדופן, השתמש באנג יאו ליו בכלי שכמעט כל סטודנט מכיר - פתקי ההודעות הצבעוניים שמזכירים לנו אלו משימות עלינו לבצע. בעזרתם של הפתקים, עיצב הסטודנט המוכשר עשרות תמונות על הקיר מעל שולחן הלימודים שלו.

באמצעות טכניקה שנקראת "צילום עצירת תמונה", חיבר ליו את כל התמונות לסרטון אחד רצוף וצבעוני במיוחד שמציג שלל אייקונים מוכרים מעולם המושגים של הסטודנטים בדרכם להגשת העבודה. 

הפתקים הצבעוניים יוצרים גשם יצירתי במיוחד, חיות מוזרות שהסטודנט מדמיין שהן רודפות אחריו במהלך הכנת העבודה. מי מכם לא מכיר את הרגע שבו פורשים לרגע מהמאמץ המוחי למשחק מחשב או תנומה קלה, רק כדי להתרענן? גם את זה ממחישים הפתקים הקטנטנים.