המלך מת - האגדה רק מתחילה

התמונות בעולם מהאבל על מותו של ג'קסון ממחישות כמה באמת מדובר באייקון עולמי, שההערצה אליו חצתה גבולות: מתל אביב עד הכיכרות של לונדון, מפריז ועד ריו דה ז'ניירו, ואפילו בביירות נזכרו היום איך עושים את הליכת הירח. מותו של מלך - תחילתה של אגדה

הערצה למלך הפופ חצתה גבולות: התמונות בעולם מהאבל על מותו של מייקל ג'קסון ממחישות כמה באמת מדובר באייקון עולמי. מתל אביב עד הכיכרות של לונדון, מפריז ועד ריו דה ז'ניירו. אפילו בביירות נזכרו היום איך עושים את הליכת הירח.

עבור כולם זו הייתה שבת נוסטלגית, עם נושא עיקרי לשיחה: איזה שיר אתם אוהבים יותר? מה היה הגרוע בשיריו?

על במת המיוזיקל על חייו של ג'קסון בלונדון עמדו היום דקת דומיה. מיטב ידועני תבל וכל מי שהכירו אותו עמדו בתור כדי להספידו.

"מייקל נורא רצה לבקר בכותל"

חיים סלוצקי היה המפיק הישראלי של המופע הגדול ההוא בפארק הירקון בשנת 1993 - מהישראלים הבודדים שחוו מקרוב את הכוכב. "מאוד זכורה לי החוויה בירושלים", מספר סלוצקי, "שהוא נורא ביקש להיות בכותל, וזה היה שבת, זה היום החופשי שלנו". סלוצקי מספר על הנסיעה המיוחדת עם הזמר לירושלים, שם התפתחו מהומות בין הצלמים לחרדים. אבל מייקל ג'קסון התעקש לשים פתק בכותל.

אז נכון שמייקל ג'קסון לא היה הנסיכה דיאנה, אבל בדרכו הוא השפיע על לא פחות אנשים, וכך גם רבים מרגישים צורך לעשות משהו היום - ולא רק לשיר בכיכר.

וכך, בין הגילויים היותר יצירתיים במסגרת האבל על מלך הפופ, היום ראינו את פסל החול בדמותו בהודו, את החקיין מווייטנאם שפגש אותו בהאנוי, וחבורת האסירים בכלא בפיליפינים שכבר מתמחה שנים בברייקדאנס, מבצעת מחווה מיוחדת.

סופה של אגדה: מייקל ג'קסון מת מדום לב

העולם כמרקחה: האם ג'קסון באמת מת מדום לב?

גלר:ג'קסון יישאר תמיד מספר אחת

הווידאופדיה: מייקל ג'קסון

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?