הפתולוג שניתח את ג'קסון: סיבת המוות עדיין אינה ידועה

גל השמועות סביב מותו של אגדת הפופ לא נפסק: הלילה דיווח הפתולוג הראשי של לוס אנג'לס שיעברו עוד מספר שבועות עד שנדע מה גרם למותו של מלך הפופ

מייקל ג'קסון (חדשות 2)

פחות מיומיים לאחר הידיעה המפתיעה על מותו של מלך הפופ, ממשיכות השמועות לגבי מצבו הרפואי והנפשי של מייקל ג'קסון שמת ככל הנראה מדום לב ביום חמישי האחרון. במסיבת עיתונאים שהתקיימה הלילה מחוץ למכון הפתולוגי בלוס אנג'לס, דיווח הפתולוג הראשי של המחוז קרג הארווי, כי "סיבת המוות עדיין אינה ידועה".

דיווחו של הפתולוג, שהועבר בשידור חי ברשתות הטלוויזיה ברחבי העולם, תומך בהמשך גל ההערכות שנשמעות שוב ושוב לפיהן ג'קסון לא מת מדום לב. בהודעה לעיתונאים מסר הארווי שעדיין לא ניתן לפרסם את תוצאות הניתוח שבוצע לאחר המוות וסיבת מותו תיוודע בתום בדיקות נוספות שיארכו ארבע עד שישה שבועות.

במסגרת סיבוב ההופעות שתוכנן, ביקש ג'קסון לכלול את שכרו של הרופא האישי שלו בתקציב של סיבוב ההופעות שתכנן לקיץ הקרוב. ד"ר קונרד מוראי, נשכר על ידי חברת ההפקה AEG כדי ללוות את ג'קסון בלונדון.

ג'קסון חשש מתביעות כספיות

"כחברה, היינו מעדיפים שלא יצטרף רופא במשרה מלאה, כי זה היה זול יותר ללא מימון המלונות והנסיעות עבורו, אבל מייקל התעקש שנשכור את שירותיו ", אמר נשיא החברה רנדי פיליפס.

עיתון ה'סאן' הבריטי מדווח הבוקר שהזמר סבל מהידרדרות במצבו הרפואי והנפשי, אך חשש לעצור את ההכנות לקראת הקאמבק הגדול. מקורבים למייקל סיפרו שמספר ימים לפני מותו אמר ג'קסון שלחצו עליו לקיים את סיבוב ההופעות. "הוא אמר שאם לא יופיע הוא ימות או שיהרגו אותו", אמר המקורב וציין שחשש בעיקר מתביעות כספיות נגדו.

 בסביבתו של מייקל ידעו על התלות הרבה שפיתח בסמי ההרגעה. ג'רמין, אחיו של ג'קסון אישר שמייקל השתמש בלא מעט תרופות הרגעה, אך סרב לומר איזה סוג של תרופות הוא נהג ליטול.

העולם כמרקחה: האם ג'קסון באמת מת מדום לב?

הווידאופדיה: מייקל ג'קסון

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

 

 תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו