סופה של אגדה: מייקל ג'קסון מת מדום לב

העולם לא מאמין: מלך הפופ הלך הלילה לעולמו בגיל 50, לאחר שלקה בדום לב בביתו שבלוס אנג'לס. מקורביו: הוא לא היה בקו הבריאות בתקופה האחרונה. "כולנו בוכים, ליבי עם המשפחה", אמר דוברו

העולם בהלם: מלך הפופ מייקל ג'קסון מת הלילה בבית החולים UCLA בלוס אנג'לס, לאחר שלקה בדום לב מוקדם יותר הלילה. מקורות רפואיים בארצות הברית מדווחים כי ג'קסון היה בקומה מספר שעות ולאחר מכן הלך לעולמו.

על פי הדיווחים הזורמים מכלי התקשורת, לקה ג'קסון בדום הלב, עת היה בביתו שבלוס אנג'לס. מקורביו אומרים הלילה כי הוא לא היה בקו הבריאות בתקופה האחרונה. "הוא הגיע לבית החולים כבר במצב של דום לב, ומאמצי ההחייאה בו עלו בתוהו", אמרו גורמים רפואיים לרשת הטלוויזיה "פוקס ניוז".

רשת CNN העלתה לשידור מייד לאחר הדיווח על מותו, את דובר המשפחה, וזה נשמע רע מאוד. "כל שנותר לנו הוא לבכות על מותו של ג'קסון האהוב, ליבי עם המשפחה", אמר בטון חנוק מדמעות. עם זאת, הודעה רשמית על מותו של מלך הפופ עדיין לא יצאה מבית החולים. "איננו יכולים לאשר רשמית, אך אנו בוכים היום עם המשפחה", אמר הדובר.

ג'קסון נחשב לאחד האומנים הגדולים בהיסטוריית המוסיקה, ולאחר הזמרים מושמעים ביותר בדורות האחרונים. פריצתו בקריירת הסולו באה באמצע שנות ה-70, משם הפך לאחד הזמרים הגדולים בעולם. ג'קסון מחזיק גם בשיא המכירות לאלבום בודד.

מייקל ג'קסון. העולם המום (חדשות 2)

תדהמה בעולם המוסיקה בארצות הברית

עם זאת, בשנים האחרונות חייו האישיים העיבו על הרקורד המרשים שרשם בשנים קודם לכן. הסתבכויותיו בפרשיות מין עם קטינים חייבו אותו לשלם הון עתק, והוא נקלע לחובות עליהם דווח רבות בכלי התקשורת. ג'קסון תכנן רק לאחרונה לשוב למסע הופעות מחודש - בין היתר גם כדי לכסות ולו במעט על החובות העצומים שצבר.

עולם המוסיקה בארצות הברית ובעולם כולו קיבלו בתדהמה את דבר מותו של ג'קסון. אמנים רבים סירבו להאמין לידיעות, והביעו צער רב על מותו של הזמר. 

 

הוידיאופדיה: מייקל ג'קסון

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?