האסטרונאוט מספר על חוויות החלל - בשיר ראפ

כנראה שהאסטרונאוט הוותיק באז אולדרין עוד לא ממש שב מהחלל החיצון. אחרי שדיבר על חייזרים ועל חוויות מוזרות על הירח, מוציא בן ה-79 שיר ראפ שמתאר את מסעו לחלל. איתו בפרוייקט גם הראפר ה"מרחף" סנופ דוג והקומיקאי סשה ברון כהן כ"עלי ג'י"

האסטרונאוט באז אולדרין, חבר במעבורת החלל "אפולו 11", ידוע כאיש השני שהלך על הירח וגם כאחד האסטרונאוטים הבעייתיים ביותר. הוא לא חושש לבקר את נאס"א, הוא הראשון שמתייצב לצידם של מחפשי החוצנים וגם סבל מהתמכרות לאלכוהול, שגרמה לו כנראה לעשות ולהגיד הרבה שטויות.

עכשיו, כשהוא עוד מעט בן 80, החליט אולדרין לספר על חוויותיו הייחודיות לצעירים. רוב האסטרונאוטים מספרים על החוויה בכנסים או בחוג לפיזיקה באוניברסיטאות, אבל באז הוא אסטרונאוט לא רגיל - הוא מספר על החוויות בשיר ראפ.

"אני מספר סיפור על הזמן שביליתי על הירח, כן , השמיים היו שחורים, למרות שהשמש זרחה למטה", מדקלם אולדרין שגם שיתף פעולה עם ראפר "מרחף" נוסף ידוע, סנופ דוג. גם הקומיקאי סשה ברון כהן משתתף בשיר שלהם, שנקרא: "חווית המעבורת". "מה שאתה צריך זו חווית מעבורת", מפזם אולדרין שהילך על פני הירח, " אני אהיה המדריך שלך", הוא מציע.

באז לא תוקף רק בסצנת הראפ, הוא גם הוציא ספר - "אשליה מופלאה", שמספר על חייו של האסטרו - מימי האפולו 11 ועד ימיו תחת צל הטיפה המרה.