הנערה הבלגית מודה: דרשתי 56 כוכבים מקועקעים

לאחר שהאשימה את המקעקע כי עיטר את פניה ב-56 כוכבים בניגוד לבקשתה, הודתה הצעירה כי בדתה את הדברים כיוון שפחדה מתגובתו של אביה. האמן שאחראי ליצירה נשם לרווחה והחליט לא לשלם על הטיפול להסרת הנגעים

למי מאיתנו לא יצא לספר "שקר לבן" להורים מדי פעם על מנת להתחמק מצרה? אך עבור קימברלי וולאמינק בת ה-18, בדיה אחת יותר מדי סיבכה אותה לא רק עם אב זועם - אלא גם עם התואר הלא מחמיא: השקרנית הגדולה בבלגיה.

הצעירה, שעלתה לכותרות לאחר שטענה כי אמן קעקועים עיטר את פניה ב-56 כוכבים למרות שביקשה שלושה בלבד, התקפלה והודתה אמש כי בדתה את הדברים. "אני ביקשתי את עשרות הכוכבים וממש אהבתי אותם", העידה וולאמינק המבוישת. "אבל כשאבי ראה אותם הוא רתח, ולכן סיפרתי לו כי נרדמתי על כיסא המקעקעים ושהוא עשה טעות".

מי שנושם עכשיו לרווחה הוא האמן שאחראי על היצירה השנויה במחלוקת. "טענתי כל הזמן שהיא הסכימה שאצרוב על צדה השמאלי של פניה 56 כוכבים", ציין בסיפוק המקעקע, רוסלאן טומנינץ'.

בהתחלה הסכים האמן לממן חצי מעלות הטיפול שתעבור קימברלי להסרת הקעקועים, כיוון שהוא אינו מעוניין בלקוח לא מרוצה. עם זאת, כאשר נחשף השקר, הוא חזר בו מדבריו והעיד שלמד לקח. "מעכשיו אדרוש הסכמה בכתב לפני שאני מתחיל לקעקע", סיפר בשביעות רצון.