רוסיה: ה"אלמנה השחורה" הרעילה ואנסה לפחות עשרה גברים

במשך שבועות ארוכים ניסו חוקרי המשטרה לעלות על עקבותיה של האישה שסיממה ואנסה לפחות 10 גברים. ולריה ק' יפהיפיה אדמונית מרוסיה המכונה "האלמנה השחורה" בגלל תחביבה המוזר של איסוף עכבישים, נאשמת שהזמינה גברים לביתה, הרעילה ואנסה אותם והשליכה אותם - אומללים לבית החולים

רוצה לראות את אוסף העכבישים שלי? (חדשות 2)

מי שכותרות העיתונים ברוסיה מכנים אותה "האלמנה השחורה" היא צעירה רוסייה, אספנית של סרטי אימה ועכבישים שעומדת למשפט על אונס והרעלה של לא פחות מעשרה גברים.

השוטרים שפענחו את הפרשה נדהמו לגלות כי ולריה ק', אישה נאה מהעיר טאמבוב היא אשת המסתורין שהתעללה בגברים. על פי החשד היא היא סיממה אותם עם חומר בשם קלונידין ועל פי דיווח מגזין לייף הרוסי - לאחר שהחומר השפיע עליהם, היא אנסה אותם שוב ושוב .

ולריה זכתה בתואר "האלמנה השחורה", עוד לפני החשדות החמורים המיוחסים לה בגלל אהבתה המוזרה לעכבישים. עכשיו נודע שהיא חובבת גם את דרכי הפעולה של העכביש שלוכד חרקים ברשתו - היא הזמינה גברים לביתה, שם כלאה אותם והתעללה בהם.

מחקירת המשטרה עולה כי ולריה פיתתה אותם להיכנס לדירה, והשקתה אותם ברעל שהרדים את הגברים האומללים למשך 24 שעות. לאחר שנרדמו היא הפשיטה את הקורבנות, אנסה אותם והידקה חבל סביב איבר מינם - כדי שיישאר זקוף.

הגברים התעוררו בבית החולים עם הרעלה וטרואמה

כל עשרת הגברים המנוצלים התעוררו בבתי חולים עם הרעלת קלונדין וטראומה באיבר המין. כשחוקרי המשטרה תשאלו אותם, הדבר היחיד שהם זכרו היה - אישה יפה עם שיער אדמדם שהציעה להם משקה.

רק אחרי שבועות ארוכים של חקירה הצליחה המשטרה לעלות על עקבותיה ולריה ק' - והיא נעצרה. נכון לעכשיו המשטרה אספה עדויות מעשרה גברים, שאחד מהם מסרב להגיש תלונה נגד ה"אלמנה השחורה". "זו חוויה מצוינת" הוא אמר לעיתון ,"אני מקווה שבפעם הבאה היא לא תשתמש בקלונידין". הגברים האחרים, חושבים קצת אחרת.