אמריקני התחזה לאמו המתה כדי לסחוט כסף

תומאס פארקין מניו יורק נעצר לאחר שהתחזה לאמו המתה במשך 6 שנים. הוא לא סתם אהב והתגעגע אליה, אלא עשה זאת כדי לקבל 115 אלף דולרים של הטבות מהביטוח הלאומי האמריקני והקלות בשכר הדירה

נורא רוצה להיות כמו אמא (חדשות 2)

זו לא גברת, זה אדון: תומאס פרוסיק פארקין, תושב ניו יורק בן 49, נאשם בבית המשפט שהתלבש כאישה מבוגרת, חבש פאה והתאפר. וכל זה כדי להטעות את הרשויות ולסחוט כספים כשהוא מזדהה לאימו. תומאס התחיל את המנהג עוד ב-2003, אז מתה אמו בגיל 73.

עכשיו הוא מואשם בגניבה, זיוף וקשירת קשר לעשיית פשע. "הייתי עם אמא שלי כשהיא נשמה את נשימתה האחרונה, לכן אני מרגיש כמו אמי", אמר פארקין לשוטרים שהגיעו לעצור אותו.

אז איך הוא עשה את זה?

פארקין נשען על מקל הליכה, עטה איפור כבד מאוד ונשא תעודת זהות מזויפת. הוא הגיע למשרדי הביטוח הלאומי יחד עם חבר שהזדהה כאחיין של הגברת פארקין. כשאמו מתה הוא נתן לרשויות מספר ביטוח לאומי לא נכון ותאריך לידה שגוי - כך לא הצליחו לעדכן את מחשבי מערכת הביטוח הלאומי על מצבה של האם.

מיד לאחר מכן הוא החל להגיע למשרדים ולדרוש סכום של 700 דולרים בכל חודש. הוא אפילו פשט רגל בשם אמו ואסף עוד 39 אלף דולרים על ידי הטבות ומימון של שכר הדירה שניתנו מעיריית ניו יורק לגברת פארקין.

פעם אחת לא הצליח פארקין להגיע למשרדי הביטוח הלאומי בעצמו, אז הוא שלח את האחיין שלו לאסוף את הקצבה. האחיין, שמואשם גם הוא, אפילו חידש בשמה של גברת פארקין את רישיון הנהיגה.

המשטרה בניו יורק הצליחה לשים את ידה על פארקין רק כשקיבלה הודעה אנונימית שדיווחה על התרמית.