ארגון למען בע"ח לאובמה: "בפעם הבאה תהיה יותר הומני"

בואו נודה, זה היה רק עניין של זמן: ארגון בעלי החיים "פיתה" קרא היום לנשיא ארה"ב ברק אובמה לנהוג באופן הומני יותר, בפעם הבאה שחרקים מטרידים אותו. הארגון אף שלח לנשיא מכשיר מיוחד לצורך זה. אתמול קטל אובמה זבוב במומחיות במהלך ראיון, בשידור חי

"אנשים למען טיפול אתי בחיות", או בקיצור - "פיתה", הארגון שבדרך כלל נלחם נגד אופנת הפרוות בהוליווד, גינה היום את נשיא ארה"ב ברק אובמה על כך שהרג אתמול זבוב שהפריע לו במהלך ראיון.

אנשי הארגון מעוניינים שלוחם-הזבובים הבכיר ינסה גישה יותר הומנית בפעם הבאה שזבוב או חרק מטריד אותו. לצורך כך הם אף שלחו לו "לוכד זבובים" הומני, מכשיר שמאפשרת למשתמש ללכוד זבובי בית ולשחרר אותם במקום אחר.

במהלך ראיון לרשת הטלוויזיה CNBC שנערך אתמול בבית הלבן, נכנס לחדר אורח בלתי רצוי - זבוב טורדני. הנשיא האמריקני עצר את דבריו והחליט לקחת לידיים את הטיפול בפולש המעצבן.

"עוף מפה", נזף אובמה במעופף המזמזם, אבל הזבוב סירב להקשיב. לנשיא לא נותרה ברירה. הוא חיכה לרגע הנכון ובמכה נחושה הרג את הזבוב - בשידור חי בטלוויזיה. "אז איפה היינו?", פנה אובמה למראיין בנון-שלנטיות, והוסיף: "מרשים, הא? תפסתי את הממזר".