לפני החתונה ראתה את ארוסה בפורנו

ימים ספורים לפני החתונה גילתה הכלה לתדהמתה כי ארוסה השרירן אינו באמת מאמן כושר אישי כפי שחשבה אלא כוכב פורנו לוהט. רק כמה שבועות לפני החתונה, כיכב הארוס בסרט אירוטי, מה שלא הותיר לכלה הפגועה ברירה אלא לבטל את החתונה המתוכננת

גילתה שהארוס הוא כוכב פורנו וביטלה את החתונה (חדשות 2)

כלה בריטית לא תיארה שמסיבת הרווקות שלה תגרום לביטול החתונה: היילי הוקינג, צעירה בריטית בת 27 התכוננה לחגוג את סיום חיי הרווקות בדרך המסורתית - במסיבה עם חשפן. על פי הפרסום בעיתון ה'דיילי טלגרף', גילתה היילי במהלך החיפושים אחר הגבר הסקסי כי הארוס המיועד עוסק בחשפנות. הכלה ההמומה שלא ידעה על עיסוקו הנוסף של בעלה לעתיד ביטלה את החתונה.

ההכנות למסיבת הבנות היו בעיצומן כאשר חברתה של הכלה המיועדת חיפשה באינטרנט חשפן למסיבה ונדהמה לגלות שבין החשפנים נמצא גבר מוכר. החברה זיהתה את הארוס, ג'ייסון ברייק, מככב בסרט פורנו.

חשבתי שהוא מאמן כושר

"בשום אופן לא אוכל להתחתן עם גבר שמשתתף בסרטי פורנו", אמרה הוקינג ההמומה שמיד ביטלה את החתונה. הכלה המאוכזבת לא האמינה כאשר גילתה גם שג'ייסון עסק בתחום שבועות ספורים לפני יום החתונה.

ג'ייסון והיילי נפגשו לפני כשנה כשהגיע למוסך בו עובדת היילי. ג'ייסון השרירי סיפר לה כי הוא מאמן כושר אישי, מה שנראה לה הגיוני למדי. "אני לא יודעת אם אצליח אי פעם לבטוח בגבר", אמרה באכזבה היילי הפגועה.