זוועה באירלנד: הורים חשודים באונס 7 ילדיהם הקטינים

הסאן הלונדוני חושף פרשה מזעזעת של גילוי עריות במשפחה: על פי החשד במשך שנים ארוכות התעללו ההורים מינית בכל ילדיהם. הילדים שחוו את הזוועה הם בני שנתיים עד 13. המשטרה חושדת שהאם אף הרתה מאחד מבניה הקטנים

זוועה באירלנד: אנסו את 7 ילדיהם (רויטרס. אילוסטרציה)

מקרה מזעזע של גילוי עריות נחשף אתמול באירלנד. עיתון ה"סאן" הלונדוני מפרסם כי המשטרה האירית חוקרת חשד לגילוי עריות בקרב משפחה אירית. על פי החשד, זוג הורים אנס את שבעת ילדיהם הקטינים. על פי הדיווח, האירועים התרחשו לפני קצת יותר מעשור, ומתוארים בהם מעשי זוועה הכוללים אונס, מעשים מגונים, אלימות והזנחה.

בחקירתם סיפרו הילדים כי נאנסו בברוטליות על ידי אביהם ואימם בביתם שבמערב אירלנד. במקרה המזכיר את סיפורו המזעזע של האב האנס מאוסטריה, ג'וזף פריצל, מתארים הילדים כיצד הכריחו אותם ההורים לקיים איתם יחסי מין - וגם בינם לבין עצמם.

חשד: האב אנס את בתו בת השנתיים

במשטרת אירלנד חושדים עוד כי האם הרתה וילדה ילד מקיום יחסים עם אחד מבניה. הילדים, שגילם נע בין שנה ו-13 שנים, מתארים כיצד נאנסו על ידי אביהם בזמן שאמם צפתה בנעשה. עוד תארו הילדים סדרה של מעשי זוועה כמו אונס אחותם בת השנתיים על ידי אביהם.

"מה שהילדים מתארים הוא מעבר לזוועה - משהו מעבר למה שהמדינה הזאת שמעה עליו מעולם", סיפר גורם המקורב לחקירה לעיתון. "היה זה בית שכל התעללות מזוויעה שעולה על הדעת התקיימה בו. הילדים סיפרו כיצד אביהם התעלל בהם בעזרת מקל והכריח אותם לקיים יחסי מין איתו".

גורמים המעורבים בחקירה ציינו עוד כי "מעט מהילדים הצעירים עדיין נמצאים תחת השגחה של משפחות אומנה ומנסים להשתקם. המבוגרים יותר, שכבר לא נמצאים תחת השגחה, מנסים להתאושש עד כמה שניתן מהטראומה".

בריטניה: אב הביא 7 ילדים מאונס בנותיו

15 שנות מאסר לנאשם באונס אחייניתו

מי ייעץ להורים להשתיק את אונס ילדיהם?

התפתחות בפרשת האונס במשפחה החרדית