בלגיה: התעוררה עם 56 כוכבים על הפנים

סיפור מוזר על נערה בלגית אחת ו-56 כוכבים: קימברלי וולאמינק בת ה-18 טוענת כי היא הגיעה לסטודיו לקעקועים כדי שיציירו 3 כוכבים על פניה, ונרדמה. רק כשהתעוררה מהכאבים, גילתה להפתעתה לא פחות מ-56 כוכבים מקועקעים על פניה. המקעקע טוען: היא אהבה את זה, רק כשאביה ראה את זה הוא התרגז. עכשיו היא מכחישה הכל

את הערב שעבר על נערה מבלגיה - כנראה שהיא לעולם לא תשכח: פניה של תושבת בלגיה התמלאו קעקועים של כוכבים, מבלי שהתכוונה לכך.

הנערה הבלגית אמרה למשטרה המקומית שהיא התעוררה בסטודיו לקעקועים, כשעל צד אחד של פניה מקועקעים לא פחות מ-56 כוכבים. על פי הפרסומים בתקשורת הבלגית, היא ביקשה ממאיירי הקעקועים רק שלושה כוכבים על פניה - ואז נרדמה.

"אמרתי להם שיציירו לי על המצח, אבל שיעזבו את שאר הפנים", אמרה קימברלי וולאמינק בת ה-18 מהעיר קרוטריג'ק, 90 קילומטרים צפון-מערבית לבריסל. היא סיפרה לרשת הטלוויזיה הבלגית שהיא נרדמה במהלך תהליך הקיעקוע והתעוררה כשכאב נוראי צורב את אפה. באותו רגע, כך היא גילתה, קועקעו עוד כוכבים סמוך לנחיר שלה.

יוצר הכוכבים על פניה של קימברלי, אמן בשם וולמינק, אמר שהיא דווקא שמחה בתחילה על הכוכבים אבל כשאביה ראה אותם הוא התעצבן - ועכשיו היא רוצה להסיר אותם.