מדהים: חילוץ גור כלבים מצינור ביוב

ילד בריטי הוריד את גור הכלבים החדש של המשפחה באסלה כי "הוא היה מלוכלך". אמו חשבה שכבר אין סיכוי - ואז שמעה את יללותיו של הגור. הכבאים הזעיקו מומחי ביוב שבעזרת מצלמה שלפו את הכלבלב מהצינור. צפו בתמונות המדהימות

גור כלבים ניצל באורח פלא, לאחר שנשטף במי האסלה: הקוקר-ספנייל בן 10 השבועות ממידלסקס, בריטניה, נלכד בצינור ביוב כשבעליו הצעיר דניאל בלייר החליט שהוא "זקוק לשטיפה".

אמו של דניאל חששה כי הגור כבר מת, אך אז שמעה את זעקותיו הנואשות ובדקה את הביוב. הכבאים שהיא הזעיקה לא יכלו להגיע לכלבלב, ואז מומחי הביוב של חברת "דיינו-רוד" נכנסו לתמונה.

המומחים השתמשו במצלמה מיוחדת כדי לאתר את הגור, ששכב בצינור המטונף. לאחר שאותר נמשך הגור בעדינות במעלה הצינור עד שהוצא לחלוטין החוצה. וטרינרים שבדקו את הכלב שזכה לשם "דיינו", על שם החברה שחילצה אותו, אמרו שהוא בריא לחלוטין.

הילד: "אני מצטער, לא אעשה זאת שוב"

דניאל הוריד את דיינו באסלה לאחר שהכלב התלכלך בטיול עם אחיו התאום של הילד, ניקי. "מעולם לא חשבתי שכלב יוכל לשרוד לאחר שמורידים אותו באסלה", אמרה אמו של דניאל, אליסון. "הוא באמת לוחם קטן".

איש חברת הביוב "דיינו רוד" וויל קרייג, בן 22, אמר לעיתון ה"סאן" כי הוא שמח לאחר שהגור ניצל. "כשקיבלתי את הטלפון חשבתי שזה מקרה אבוד. דחפתי אותו ממש לאט וראיתי איך המסכן מתפתל".

"בסופו של דבר, דחפתי אותו מספיק כדי שהכבאים יוכלו לקחת אותו. פתאום כולם התחילו להריע", הוסיף קרייג. דניאל עצמו התנצל ואמר "ניקי לכלך את הגור והייתי חייב לשטוף אותו. אני כל כך, כל כך מצטער. לא אעשה זאת שוב".