פולנייה בת 84 "התעוררה לחיים" בחדר המתים

הסיפור הזה הפך לשיחת היום בפולין: שק ובו גופה שהונח בחדר המתים החל לפתע להשתולל ולבעוט. הרופאים ההמומים ניגשו בזהירות וגילו: הקשישה שמותה נקבע - לגמרי בחיים. עכשיו המשטרה המקומית חוקרת מי "הרג" את האישה בטרם הגיע זמנה

אל תשליכני לעת זקנה? (אימג'בנק)

זו היתה יכולה להיות בקלות סצנה מ'אי.אר' או מ'האנטומיה של גריי', אבל הסיפור הבא אמיתי לגמרי: הרופאים בחדר המיון של בית חולים במרכז פולין נדהמו ונחרדו בו זמנית, לאחר שאחד משקי הגופות בחדר המתים החל לפתע לזוז ולהשתולל.

הרופאים ניגשו בזהירות אל שק הגופות והמחזה שנגלה לנגד עיניהם היה מפתיע מאוד: קשישה בת 84 שמותה נקבע כמה שעות קודם לכן - התעוררה לחיים.

הקשישה, תושבת הכפר ג'בלונובו במרכז פולין נפלה בביתה ואיבדה את ההכרה. בעלה מיהר להזמין אמבולנס שהבהיל את הקשישה הפולנית לחדר המיון בבית החולים, שם לאחר זמן קצר, רופא הכריז על "מותה".

"הגופה מגיבה ועונה לשאלות"

"אנשי חברת ההלוויות הובילו את האישה לחדר המתים וכמה שעות מאוחר יותר, אחד העובדים שם לב ששק הגופה, בה היא אופסנה זז" סיפר השוטר שחקר את המקרה המוזר. "הוא הזעיק רופא שבדק את הגופה וגילה שהיא מגיבה ואפילו עונה לשאלות".

האירוע התמוה הפך לשיחת היום של תושבי העיר זוולן. עיתונאים רבים הגיעו לחדר המיון בבית החולים העירוני והמשטרה פתחה בחקירה בניסיון לברר: איך אישה חיה, נושמת ובועטת, בת 84 נשלחה בשק לחדר המתים.