אין מחיר להצלחה: סוזן בויל מרוויחה 9,000 ליש"ט בדקה

סוזן בויל אמנם לא זכתה בתחרות "הכישרון החדש של בריטניה", אבל היא בהחלט מתכוונת להרוויח כסף - והרבה. הסוכן שלה דורש 100 אלף פאונד להופעה של שלושה שירים בלבד, מה שאומר במתמטיקה פשוטה שדקת שירה של הסינדרלה הסקוטית עולה 60 אלף שקל. עם הכנסות כאלו - מי צריך נסיך?

את הכסף סופרים במדרגות. בויל (רויטרס)

מפיק הופעות בכיר שניסה להזמין הופעה של סוזן בויל, הכוכבת שמשגעת את בריטניה ואת העולם כולו , קיווה לשלם נוח יחסית עבור הופעתה של בויל שהגיעה "רק" למקום השני בתכנית "לבריטניה יש כישרון". 

אבל מתברר שהביקוש לקול הזהב של הרווקה הסקוטית - בשמיים. אמרגניה של בויל דרשו 115 אלף פאונד (750 אלף שקל) עבור הופעה של שלושה שירים באורך ארבע דקות כל אחד. בחישוב מהיר מדובר בסכום של 60 אלף שקלים לדקה.

העיתון הבריטי "ניוז אוף דה וורלד" מפרסם היום אי-מייל שנשלח על ידי הסוכן של סוזן בויל, אנדרו פאונטיין, למפיק ההופעות הבריטי שביקש לארח את בויל לשלושה שירים וקיבל את התשובה: "9,000 פאונד לא כולל הוצאות".

מקור המקורב לבויל אמר ל"גרדיאן" הבריטי כי "היא הכוכבת הגדולה שיצאה מהתכנית 'לבריטניה יש כישרון, לכן המחיר שלה משקף את זה". עם תג מחיר כזה, בתוך 10 הופעות היא תשלים את הסכום שקיבל המנצח בתכנית הריאליטי - מיליון לירות שטרלינג.

"תראו כמה מעריצים יש לה בעולם", הוסיף מקורבה של בויל. "אנחנו הולכים לעשות עכשיו את הכסף הגדול. בקרוב בויל תצא לסיור הופעות בארה"ב".